لیست کامل طرح های توجیهی

آموزش زبان انگلیسی با طنز

آموزش زبان انگلیسی با طنز

یکی از مشکلاتی که همیشه یادگیری زبان جدید را سخت می کند فرار بودن آن است.همه ما این تجربه را در زندگی داشته ایم که وقتی مطلبی را با خنده یاد گرفتیم مدت زمان بیشتری در حافظه مان مانده است.محصول حاظر آموزش زبان انگلیسی با طنز است. احتمالا تبلیغ محصولات آموزش زبان که با کدینگ بندی سعی دارند کلمه را بیشتر در حافظه مان نگه دارند را دیده اید اما آموزشی که با طنز باشد یک نوع کدینگ طبیعی را در ذهن مان ایجاد می کند.شما بدون اینکه نیاز باشد سعی کنید کدینگ ایجاد شده را به خاطر بیاورید تصویر خنده داری که حاوی جمله یا کلمه مد نظر شما هست بلافاصله به ذهن شما می آید.این بهترین روش برای کسانی است که به خاطر فرار بودن زبان انگلیسی پس از مدتی تلاش قید یادگیری آن را زده اند.این بسته آموزشی مجموعه ای از تصاویر حاوی جمله های آموزشی است که مشاهده همزمان تصاویر و جملات مفهومی طنزآلود را در ذهن تداعی خواهد کرد.برای مثال به تصاویر زیر که از بین تصاویر مجموعه آموزشی انتخاب شده اند دقت کنید

تصویر بالا مفهوم طنز جالبی را درون خود دارد که شما با دیدن تصویر لبخندی احتمالا خواهید داشت این به روند یادگیری شما کمک می کند.

یا مثلا در تصویر دیگری از مجموعه که در بالای همین خط مشاهده می کنید ترکیب مفاهیم طنزی که در جمله نهفته است با کمک عکسی که شاید به خودی خود خنده دار نباشد به روند آموزشی کمک خواهند کرد.

یکی از روش هایی که کمک می کند انگلیسی را سریع تر بیاموزید و همچنین دیرتر لغات فراموشتان شود روش کدینگ بندی است. برای مثال به عکس زیر دقت کنید

جذابترین و لذت بخش ترین روش برای آموزش زبان انگلیسی : آموزش تصویری زبان انگلیسی همراه با تصاویر جذاب

در تصویر بالا شما لغت را با یک کاراکتر می آموزید و این لغت را همیشه با این کاراکتر به خاطر می آورید.باید به شما مژده دهم که 504 لغت تافل در این بسته آموزشی به شیوه کدینگ بندی شده طنز(با جملات فارسی به صورت جزوه کامل)قرار داده شده است که شما می توانید از آن استفاده کنید.نمونه ای از لغات کدینگ بندی شده درون مجموعه را در ادامه خواهید دید.

qualify: كد: (جنس هاي با quality(با كيفيت) شايسته خريد هستند) = < معني لغت: شايسته، با لياقت >

captive: كد: (كاپيتان كشتي توسط دزدان دريايي اسير شد) = <معني لغت: اسير،گرفتار>

numerous: كد: (تعداد نامه رسان هاي شهر تهران زياد است) = <معني لغت: زياد،متعدد >

linger: كد: (كنگر خورد و لنگر انداخت) = < معني لغت:اين پا و ان پا كردن >

obvious: كد: (اب زلال و شفاف است) = < معني لغت: واضح-شفاف>

crafty: كد: (كرفس بخور تا مكار و حيله گر شي) = < معني لغت: مكار >

persuade: كد: (پرسپوليس ترغيب شد كه امسال قهرمان ليگ شه!) = < معني لغت: ترغيب شدن، متقاعد شدن >

نمونه عکس های آموزش تصویری زبان انگلیسی (19)

آموزش تصویری زبان انگلیسی همراه با طنز چه مزیت های دیگری دارد؟

همانطور که می دانید طنز باعث ترشح هورمون هایی نظیر اندروفین و سروتونین در مغز می شود. که به هورمون های شادی مشهورند

این هورمون ها بر روی بسیاری از فعالیت‌های بدن ازجمله حالات روحی ،اشتها،خواب،انقباض عضلانی ، عملکردهای فیزیولوژیکی و نیز برخی عملکرد های شناختی مثل یادگیری و حا فظه اثر می گذارد

نمونه عکس های آموزش تصویری زبان انگلیسی (29)

همچنین در این مجموعه تمامی لغات کتاب 1100 واژه ضروری به شیوه طنز برای شما کدینگ سازی شده اند. یعنی علاوه بر تصاویر آموزشی طنز و 504 لغت کدینگ سازی شده تافل شما با خرید این بسته آموزشی 1100 لغت ضروری را هم به صورت کدینگ سازی شده و آماده پرینت در اختیار خواهید داشت.

برای مطالعه این مجموعه آموزشی بهتر است هر روز تعداد محدودی از عکس ها را ببینید (مثلا" هر روز 50 عکس) بعد از اینکه تمام عکس ها را دیدید برگردید و از ابتدا عکس های قبلی را دوره کنید. اینبار سعی کنید بدون خواندن لغات ، فقط با دیدن تصویر معنی لغوی آن را به یاد بیاورید. اگر نتوانستید آن عکس را در جای دیگری ذخیره کنید تا بعدا" برای بار سوم آن را ببینید . آنقدر این کار را تکرار کنید که دیگر بدون اینکه به لغات نگاه کنید بتوانید معنی آن را به یاد بیاورید. مطمئن باشید دیگر آن عبارت برای همیشه در ذهن شما خواهد ماند.

مغز مدارهایی دارد که مرکز لذت را با رفتارهای سازشی پیوند می زنند. این مدارها به تجربه مفهوم و اهمیت می بخشند.

مفهوم پیدا کردن تجربه به ارزیابی نیاز دارد. پس از ارزیابی، رفتار مغز بر مبنای آن تنظیم می شود.

این فرآیند مفهوم بخشیدن به تجربه به ذخیره خاطره ها و در نهایت یادگیری منجر می شود.

مغز برای کمک کردن به این یادگیری، تجربه ها را به احساس ها پیوند می زند. از این رو، ما علاوه بر اینکه با دیدن این عکس ها زبان می آموزیم از این کار لذت هم می بریم و این سرخوشی را می توانیم تا اندازه یی تقویت کنیم که بدون دیدن این عکس ها چون معتاد بی دارو باشیم.

نمونه عکس های آموزش تصویری زبان انگلیسی (22)

غلو و طنز عکس ها و مطالب این مجموعه یادگیری زبان انگلیسی را برای شما لذت بخش خواهد کرد.برای خرید این محصول فرم زیر را پر کرده پس از پرداخت اینترنتی لینک دانلود بسته آموزشی برای شما نشان داده خواهد شد.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
zaban_315963_2288.zip46.3 MB
taznetofel_315963_3296.zip11.8 MB
tanze504_315963_6038.zip8.2 MB

بسته ویژه افزایش قد

بسته ویژه افزایش قد این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین 25 مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 35,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

lyrics