لیست کامل طرح های توجیهی

تحقیق اماده ضررهای علفهای هرز

تحقیق اماده    ضررهای علفهای هرز

فایل تحقیق آماده با موضوع ضررهای علفهای هرز  را می توانید از طریق گزینه هایی که در قسمت پایینی صفحه قرار داده شده دریافت کنید.برای دانلود فایل این مقاله آماده که با فرمت ورد(word) و با پسوند Doc و کاملا قابل ویرایش با فرمت مناسب برای استفاده دانشجویان و دانش آموزان تهیه شده لازم است در ابتدا از قسمت پایین پس از وارد کردن ایمیل پرداخت اینترنتی را انجام داده سپس لینک دانلود مقاله ضررهای علفهای هرز  را مشاهده و همچنین یک نسخه از لینک دانلود تحقیق ضررهای علفهای هرز  که به صورت اختصاصی برای شما پس از پرداخت ساخته شده برایتان به آدرس ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.این مقاله کاملا جامع و کامل می باشد و برای ارائه به اساتید،معلمان و همچنین افزایش معلومات مناسب می باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا خلاصه ای از این تحقیق را مشاهده کنیم.

در این قسمت شما صرفا بخش ابتدایی این تحقیق آماده را مشاهده می کنید همانطور که می دانید چون این قسمت از تحقیق از فایل ورد کپی شده در آن احتمالا بهم ریختگی فونت ها و یا همخوانی نداشتن مطالب و همچنین نداشتن تصاویری که احتمالا در فایل ورد اصلی موجود است باعث می شود زیبایی فایل اصلی را نداشته باشد برای مشاهده بهترین کیفیت و مطالب به طور کامل ابتدا مبلغ را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید و سپس فایل اصلی را دریافت کنید
:::قسمت ابتدایی تحقیق ضررهای علفهای هرز (صرفا جهت اطمینان) برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::

 

ضررهای علفهای هرز :

علف‌هاى هرز نه تنها براى گياهان زراعى بلکه براى بشر و حيوانات نيز مضر هستند. ضرر علف‌هاى هرز بر گياهان زراعى ناشى از زيان کمّى و کيفى محصول و يا هزينه کنترل آنها مى‌باشد. در کشور آمريکا، ۱۰ تا ۱۵ درصد قيمت محصولات کشاورزى به‌علت علف‌هاى هرز کاهش مى‌يابد. اين زيان سالانه حدود ۱۰ بيليون دلار است. مطالعات بالدوين و سانتلمان در سال ۱۹۸۰ نشان داد که عدم استفاده از علف‌کش‌ها و کنترل علف‌هاى هرز به روش‌هاى ديگر باعث کاهش ۳۱ درصد محصول و در نتيجه ضررى حدود ۱۳ بيليون دلار مى‌شود. اکنون کشاورزان سالانه حدود ۶/۳ بيليون دلار صرف کنترل شيميائى علف‌هاى هرز کرده و تقريباً ۶/۲ بيليون دلار براى ديگر روش‌ها خرج مى‌کنند.

 

زيان علف‌هاى هرز تنها به کشور آمريکا محدود مى‌شود. طبق تحقيقات انجام شده به‌طور متوسط ۳۰ تا ۳۵ درصد و گاه تا ۸۰ درصد محصول برنج جنوب غربى آسيا در نتيجه علف‌هاى هرز کاهش مى‌يابند. اين خسارت زمانى ملموس مى‌شود که بدانيم حدود ۳۰ درصد انرژى غذائى مردم جهان با برنج تأمين مى‌شود. در کشور هندوستان ۱۰ تا ۸۰ درصد محصول سالانه (بالغ بر ۶۰۰ ميليون دلار در سال ۱۹۶۳) به‌علت علف‌هاى هرز کاهش مى‌يابد. يک گونه علف هرز سمى باعث مرگ ۱۵۰۰۰ رأس دام در يکى از کشورهاى آمريکاى لاتين شد. علف‌هاى هرز آبزى نيز پتانسيل آبيارى و توليد ماهى بسيارى از کشورهاى آسيا و آفريقا را کاهش مى‌دهند.

 

کنترل علف‌هاى هرز يکى از ارکان اساسى توليد محصولات زراعى در سرتاسر جهان است. در آمريکا و ديگر کشورهاى پيشرفته بيشتر از انرژى شيميائى و مکانيکى براى کنترل علف‌هاى هرز استفاده مى‌شود. در کشورهاى در حال توسعه، بيشتر از نيروى انسانى براى کنترل علف‌هاى هرز استفاده مى‌شود. علف‌هاى هرز به روش‌هاى ديگر نيز روى گياهان زراعى اثر مى‌گذارند.


مجموع تعداد صفحات این تحقیق:3

:::برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file15_1836736_5164.zip19.6k

بسته ویژه افزایش قد

بسته ویژه افزایش قد این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین 25 مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 35,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

lyrics