لیست کامل طرح های توجیهی

تحقیق آماده بهداشت ورزشي چيست؟

تحقیق آماده  بهداشت ورزشي چيست؟

فایل تحقیق آماده با موضوع بهداشت ورزشي چيست؟ را می توانید از طریق گزینه هایی که در قسمت پایینی صفحه قرار داده شده دریافت کنید.برای دانلود فایل این مقاله آماده که با فرمت ورد(word) و با پسوند Doc و کاملا قابل ویرایش با فرمت مناسب برای استفاده دانشجویان و دانش آموزان تهیه شده لازم است در ابتدا از قسمت پایین پس از وارد کردن ایمیل پرداخت اینترنتی را انجام داده سپس لینک دانلود مقاله بهداشت ورزشي چيست؟ را مشاهده و همچنین یک نسخه از لینک دانلود تحقیق بهداشت ورزشي چيست؟ که به صورت اختصاصی برای شما پس از پرداخت ساخته شده برایتان به آدرس ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.این مقاله کاملا جامع و کامل می باشد و برای ارائه به اساتید،معلمان و همچنین افزایش معلومات مناسب می باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا خلاصه ای از این تحقیق را مشاهده کنیم.

در این قسمت شما صرفا بخش ابتدایی این تحقیق آماده را مشاهده می کنید همانطور که می دانید چون این قسمت از تحقیق از فایل ورد کپی شده در آن احتمالا بهم ریختگی فونت ها و یا همخوانی نداشتن مطالب و همچنین نداشتن تصاویری که احتمالا در فایل ورد اصلی موجود است باعث می شود زیبایی فایل اصلی را نداشته باشد برای مشاهده بهترین کیفیت و مطالب به طور کامل ابتدا مبلغ را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید و سپس فایل اصلی را دریافت کنید
:::قسمت ابتدایی تحقیق بهداشت ورزشي چيست؟(صرفا جهت اطمینان) برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::

بهداشت ورزشي چيست؟

به وجود آوردن شرايط و عواملي را گويند كه در نتيجه آن ورزشكاران بدون هيچگونه آسيب ديدگي شروع به ورزش كنند و در حين و بعد از ورزش احساس هيچگونه ناراحتي نكنند. ورزش اصول بهداشتي خاص خود را دارد كه رعايت آنها از بروز عواقب خطرناك جلوگيري مي كند و مهم است بدانيم چگونه ورزش كنيم تا بتوانيم براي كارهايي كه در آينده بايد انجام دهيم توانايي داشته و آسيب كمتري ببينيم و زود خسته نشويم.

هنگام ورزش بايد به نكات زير توجه كامل داشت:

- لباس ورزشي نبايد از جنس پلاستيك باشد تا از تبادل هوا جلوگيري نمايد و در نتيجه باعث افزايش دماي بدن گردد.

- لباس نبايد تنگ باشد. در قسمت هاي مچ دست و پا از جنس كش استفاده نگردد. در هواي سرد از كلاه يا پيشاني بند استفاده شود.

- كفش ورزشي بايد راحت و داراي قوس مناسب با كف پا باشد و از يك كفه اضافي در كفش استفاده گردد. كفش نبايد تنگ و يا گشاد باشد، از كفش هاي ورزشي بدون پاشنه، ميخ دار و يا استوك دار روي آسفالت و يا سالن استفاده نكنيم. حتما بايد هنگام ورزش از جوراب ورزشي استفاده كنيم.

- بدن ورزشكار بايد هنگام تمرين تميز باشد تا عمل تنفس پوست و تعرق به آساني صورت گيرد.

- لباس تمرين بعد از ورزش بايد شسته شود و از پوشيدن لباس ديگران جدا خودداري گردد، زيرا در غير اينصورت ممكن است، باعث انتقال بيماري شود.

- يك ورزشكار بايد حوله، ليوان و لباس گرم اختصاصي داشته باشد.

- در هنگام بيماري تا زماني كه بهبودي حاصل نشده ورزشكار حق شركت در فعاليت ورزشي را ندارد.

- در هنگام آسيب ديدگي به خصوص ضربه به سر يا ستون فقرات، بايد فعاليت را قطع كرد.

- در هنگام ورزش اگر دچار حالت تهوع، سرگيجه يا دردهاي عضلاني شديد، بايد فعاليت را قطع كرد.

- قبل از فعاليت هاي ورزشي با استفاده از حركات نرمش، بدن را خوب گرم كرد و پس از فعاليت ورزشي بايد بدن را سرد و به حالت اوليه برگرداند.

- پس از ورزش نبايد در جريان هواي سرد قرار گرفت و يا آب سرد زياد نوشيد تا دچار سرماخوردگي نگرديد.

- بلافاصله بعد از غذا نبايد ورزش كرد.


مجموع تعداد صفحات این تحقیق:3
:::برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file10_1836730_6856.zip19.3k

بسته ویژه افزایش قد

بسته ویژه افزایش قد این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین 25 مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 35,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

lyrics