لیست کامل طرح های توجیهی

تحقیق آماده ورزش کبدی

تحقیق آماده ورزش کبدی

فایل تحقیق آماده با موضوع ورزش کبدی را می توانید از طریق گزینه هایی که در قسمت پایینی صفحه قرار داده شده دریافت کنید.برای دانلود فایل این مقاله آماده که با فرمت ورد(word) و با پسوند Doc و کاملا قابل ویرایش با فرمت مناسب برای استفاده دانشجویان و دانش آموزان تهیه شده لازم است در ابتدا از قسمت پایین پس از وارد کردن ایمیل پرداخت اینترنتی را انجام داده سپس لینک دانلود مقاله ورزش کبدی را مشاهده و همچنین یک نسخه از لینک دانلود تحقیق ورزش کبدی که به صورت اختصاصی برای شما پس از پرداخت ساخته شده برایتان به آدرس ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.این مقاله کاملا جامع و کامل می باشد و برای ارائه به اساتید،معلمان و همچنین افزایش معلومات مناسب می باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا خلاصه ای از این تحقیق را مشاهده کنیم.

در این قسمت شما صرفا بخش ابتدایی این تحقیق آماده را مشاهده می کنید همانطور که می دانید چون این قسمت از تحقیق از فایل ورد کپی شده در آن احتمالا بهم ریختگی فونت ها و یا همخوانی نداشتن مطالب و همچنین نداشتن تصاویری که احتمالا در فایل ورد اصلی موجود است باعث می شود زیبایی فایل اصلی را نداشته باشد برای مشاهده بهترین کیفیت و مطالب به طور کامل ابتدا مبلغ را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید و سپس فایل اصلی را دریافت کنید
:::قسمت ابتدایی تحقیق ورزش کبدی(صرفا جهت اطمینان) برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::

ورزش کبدی

مهاجمان دوتيم در حالی که به طور مرتب کلمه «کبدی کبدی» را تکرار می کنند با انجام حرکات حمله و دفاع و جابه جايی سعی می کنند با لمس يا گرفتن يار تيم مقابل بتوانند به بالاترين امتياز دست يابند. تعويض در اين بازی محدوديت ندارد. در صورت تساوی دو تيم در وقت قانونی، پنج حمله از سوی دو تيم انجام می شود و اگر باز هم مساوی شدند، حمله يک به يک پيگيری می شود.

در طول بازی بايد کلمه کبدی با صدای بلند و واضح از سوی بازيکن مهاجم تکرار شود. بطوری که قطع کردن کلمه (کبدی کبدی) يا نفس گيری در بازی به معنی قطع کردن محسوب می شود و مهاجم بايد تا زمان برگشت به زمين خود آن را بگويد. نحوه کسب امتياز هم بدين صورت است که اگر مهاجم با حريف يا حريف با مهاجم تماس پيدا کند و مهاجم به زمين خود برگردد، امتياز کسب می شود. ولی اگر حريفان مهاجم رانگه دارند و در زمين خود متوقف کنند و اجازه رسيدن مهاجم به زمين خودش را ندهند مهاجم يک امتياز از دست می دهد.

بازی کبدی دارای خطوطی در زمين و قوانينی خاص است که در طول بازی بايد رعايت شود. تيم ها به نوبت " مهاجم" را در طول خط مانع نيمه زمين ارسال نموده و تيمی که بيشترين امتياز را در پايان بازی بدست آورده باشد برنده اعلام ميشود. لازمه اين ورزش واکنش سريع، ظرفيت ايده آل مربوط به جهاز تنقسی، هماهنگی عضلات و قابليت بازتابی بازيکنان می باشد.

ورزش کبدی اصالتاً یک رشته هندی الاصل می‌باشد ودر بازیهای المپیک سال ۱۹۳۶ به عنوان یک رشته نمایشی در المپیک برلین به نمایش درآمد. همچنین رشته کبدی در بازیهای آسیایی چین ۱۹۹۰ گنجانده شد واز همان زمان به عنوان یکی از رشته‌های رسمی بازیهای آسیایی در برنامه بازی‌ها وجود داشته‌است.

 

تعریف کبدی:

کبدی همان ورزش زو ایرانی است
اصل ومنشاءاین بازی بومی ومحلی نیاز به قدرت ومهارت داشته و کاملاً ساده وکم خرج می باشد ونیازی به محوطه بزرگ و وسایل بازی ندارد .این بازی درتمام نقاط ایران معروف ومشهور و مسابقات کبدی به طورعادی برگزار می شود.

این بازی درگیلان شیرین دودو و درخراسان،گلستان و مازندران زو و در خوزستان اش تي تي و در سیستان و بلوچستان کبدی نامیده می شود.


مجموع تعداد صفحات این تحقیق:10

:::برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file38_1829075_3498.zip22.5k

بسته ویژه افزایش قد

بسته ویژه افزایش قد این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین 25 مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 35,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

lyrics