تحقیق آماده نامگذاری جهاد اقتصادی

تحقیق آماده  نامگذاری جهاد اقتصادی

فایل تحقیق آماده با موضوع نامگذاری جهاد اقتصادی را می توانید از طریق گزینه هایی که در قسمت پایینی صفحه قرار داده شده دریافت کنید.برای دانلود فایل این مقاله آماده که با فرمت ورد(word) و با پسوند Doc و کاملا قابل ویرایش با فرمت مناسب برای استفاده دانشجویان و دانش آموزان تهیه شده لازم است در ابتدا از قسمت پایین پس از وارد کردن ایمیل پرداخت اینترنتی را انجام داده سپس لینک دانلود مقاله نامگذاری جهاد اقتصادی را مشاهده و همچنین یک نسخه از لینک دانلود تحقیق نامگذاری جهاد اقتصادی که به صورت اختصاصی برای شما پس از پرداخت ساخته شده برایتان به آدرس ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.این مقاله کاملا جامع و کامل می باشد و برای ارائه به اساتید،معلمان و همچنین افزایش معلومات مناسب می باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا خلاصه ای از این تحقیق را مشاهده کنیم.

در این قسمت شما صرفا بخش ابتدایی این تحقیق آماده را مشاهده می کنید همانطور که می دانید چون این قسمت از تحقیق از فایل ورد کپی شده در آن احتمالا بهم ریختگی فونت ها و یا همخوانی نداشتن مطالب و همچنین نداشتن تصاویری که احتمالا در فایل ورد اصلی موجود است باعث می شود زیبایی فایل اصلی را نداشته باشد برای مشاهده بهترین کیفیت و مطالب به طور کامل ابتدا مبلغ را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید و سپس فایل اصلی را دریافت کنید
:::قسمت ابتدایی تحقیق نامگذاری جهاد اقتصادی(صرفا جهت اطمینان) برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::

نامگذاری جهاد اقتصادی

به ابتكار مقام معظم رهبري (مدظله العالي) از هجده سال پيش يعني نوروز سال 1373 ، هر ساله معظم له همراه با پيام نوروزي، شعار و نام مخصوصي را براي آن سال تعيين مي نمايند.
اين نامگذاري ها از سوي رهبر معظم انقلاب از آن جهت حائز اهميت مي باشد كه رهبري در يك نظام اسلامي، وظيفه هدايت جامعه و انسان ها به سوي سعادت و كمال را در ابعاد قلبي و ذهني بر عهده دارد.
نامگذاري سال ها به عناوين مختلف، حكمت و فلسفه هاي گوناگوني مي تواند داشته باشد. رهبر فرزانه انقلاب، درباره فلسفه نام گذاري سال ها فرمودند: "اين شعارها نه فقط يك امر نمايشي است، و نه هم اينجوري است كه ما خيال كنيم در اين سال، اين شعار همه مشكلات كشور را حل خواهد كرد؛ نه، اين تشريفاتي نيست، نمايشي نيست؛ اين خط روشني را به ما نشان مي دهد "
همانطور كه ملاحظه شد، در ديدگاه معظم له، اين نام گذاري ها، نه تنها يك نمايشي و تشريفاتي نيستند، بلكه نقشه راه ملت و مسئولين نظام جمهوري اسلامي ايران در آن سال مي باشد.
همچنين توجه به سير نامگذاري سال ها از سال 1373 تاكنون نشان مي دهد كه علاوه بر اينكه ايشان يك نگاه جامع و راهبردي به مسئله نامگذاري سال ها دارند، از رويارويي شعارگونه به اين موضوع پرهيز و جلوگيري مي نمايند.
سال جهاد اقتصادي براي همه
در نامگذاري سال 1390 به نام جهاد اقتصادي، بكار بردن واژه جهاد به جاي ديگر واژه هاي مترادف همچون تلاش، كوشش، جهش و ... داراي پيام خاصي مي باشد.
كلمه جهاد از "جهد " است، و به معناي تلاش توأم با رنج و زحمت مي باشد. جهاد به معني بسيار تلاش كردن مي باشد. آنچه از اين مفهوم مي توان استنباط كرد، اين است كه تلاش هاي اقتصادي در سال هاي گذشته قابل انكار نمي باشد، اما اين تلاش ها بايد بصورت مضاعف و روزافزون توسعه و گسترش يابد. در سال هاي پس از پيروزي انقلاب اسلامي، در عرصه هاي مختلف دفاعي، علمي، سازندگي و ... ، همواره فعاليت هاي جهادي راهگشا بوده است و در عرصه فعاليت اقتصادي نيز بايد به صورت جهادي وارد صحنه شد.


مجموع تعداد صفحات این تحقیق:6
:::برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file78_1826349_8558.zip24.3k

بسته ویژه افزایش قد

بسته ویژه افزایش قد این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین 25 مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 38,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

lyrics