تحقیق آماده جامعه شناسی روستایی

تحقیق آماده  جامعه شناسی روستایی

فایل تحقیق آماده با موضوع جامعه شناسی روستایی را می توانید از طریق گزینه هایی که در قسمت پایینی صفحه قرار داده شده دریافت کنید.برای دانلود فایل این مقاله آماده که با فرمت ورد(word) و با پسوند Doc و کاملا قابل ویرایش با فرمت مناسب برای استفاده دانشجویان و دانش آموزان تهیه شده لازم است در ابتدا از قسمت پایین پس از وارد کردن ایمیل پرداخت اینترنتی را انجام داده سپس لینک دانلود مقاله جامعه شناسی روستایی را مشاهده و همچنین یک نسخه از لینک دانلود تحقیق جامعه شناسی روستایی که به صورت اختصاصی برای شما پس از پرداخت ساخته شده برایتان به آدرس ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.این مقاله کاملا جامع و کامل می باشد و برای ارائه به اساتید،معلمان و همچنین افزایش معلومات مناسب می باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا خلاصه ای از این تحقیق را مشاهده کنیم.

در این قسمت شما صرفا بخش ابتدایی این تحقیق آماده را مشاهده می کنید همانطور که می دانید چون این قسمت از تحقیق از فایل ورد کپی شده در آن احتمالا بهم ریختگی فونت ها و یا همخوانی نداشتن مطالب و همچنین نداشتن تصاویری که احتمالا در فایل ورد اصلی موجود است باعث می شود زیبایی فایل اصلی را نداشته باشد برای مشاهده بهترین کیفیت و مطالب به طور کامل ابتدا مبلغ را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید و سپس فایل اصلی را دریافت کنید
:::قسمت ابتدایی تحقیق جامعه شناسی روستایی(صرفا جهت اطمینان) برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::

 

تعداد زیادی از مردم روستا به شغل دامپروری مشغول اند،کسانی که گله و رمه زیاد  دارند در رتبه های بالا و کسانی که دارای رمه و گله ی کمتری هستند در مرتبه های پایین قرار دارند.

در واقع ملاک برای قشر بندی وجود ثروت از ناحیه ی دام است،تحرک اجتماعی و شغلی وجود دارد اما بسیار کم.

2-2

جمعیت و نیروی انسانی:

توزیع جنسی در این روستا،تعداد مردان آن بیشتر از زنان است و این موضوع به دلیل ازدواج دختران و رفتن آن ها از روستا اتفاق افتاده است.

توزیع سنی بیشتر مردم روستا کهن سال و بیشتر جوانان آن به شهر مهاجرت کردند وفقط تعدادی مانده اند.

این روستا در 35کیلومتری شهربابک واقع شده است.

باروری زیاد نیس اما مرگ و میر به دلیل جمعیت پیر و کهن سال روستا زیاد است،رشد جمعیت به تناسب آن کم است و شغل و فعالیت اصلی روستا دامپروری است. البته در کنار آن به کشاورزی هم میپردازند مهاجرت زیاد است،جمعیت 150نفر که کمتر هم شده است

3-2

آموزش و سواد:

کهن سالان بی سواد میان سالان در حد خواندن و نوشتن وجوانان روستا دیپلم دارند،مدرسه در نزدیکی روستا قرار ندارد.دانش آموزان باید مسیر طولانی را طی کنند تا به مدرسه برسند.تعداد دانش آموزان به هشت نفر بیشتر نمیرسد.

این مدرسه از یک مدیر و یک معلم تشکیل شده است و مشکلات آموزشی شامل نبودن امکانات لازم ورزشی،دوری مرسه،کلاس، میز و تغذیه ی نامناسب است.

4-2

بهداشت و درمان:

در این روستا مرکز بهداشت کوچکی وجود دارد که در نزدیکی سازمان حلال احمر است.

البته کمی از روستا فاصله دارد.نزدیک جاده اضلی واقع شده است.

در این مرکز یک مسئول ویک مأمور بهداشت زن و یک مأمور بهداشت مرد وجود دارد.

امکانات کم است.فعالیت این مرکز در حد گرفتن فشار خون،دادن قرص و شربت معمولی و وزن کردن وهمچنین تزریقات  است.

آب شرب در روستا وجود ندارد و از قنات استفاده میشود.زباله ها در این روستا اگر تر باشد مثل باقی مانده غذا و میوه ها مصرف دام میشود ولی زباله های خشک یا سوزاده میشوند یا به بیرون از روستا در داخل چاله ها جمع شده و نابود میشوند.

حمام عمومی مورد استفاده روستا است.بهداشت محیط به نسبت مناسب است اما بیماری کم نیست،به خاطر نبودن آب آشامیدنی(اسهال،استفراغ)زیاد است.

5-2

شیوه سکونت و مسکن:

شیوه  سکونت پراکنده است.شکل خانه ها خشت و گلی و به شکل یکپارچه است.

جمعیت یک خانه 7 نفر است.

ابزار خانه شامل گلیم،حصیر،زیلو،ظروف ملامین و روی چرخ نخ ریسی وغیره است.

مردم روستا از تحصیلات مسکن بهره مند نیستند .مصالح ساختمانی خانه ها شامل گل و خشت و چوب است و مالکیت خانه ازآن خودشان است.

 

6-2

سازمان ها و مؤسسات:

جهاد و شورا در روستا وجود ندارد و در شهر این مراکز وجود دارند.

مغازه دو عدد و یک مسجد وجود دارد که مغازه ها کنار راه اصلی واقع شده اند.


مجموع تعداد صفحات این تحقیق:20

:::برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file69_1826285_6931.zip938.6k

بسته ویژه افزایش قد

بسته ویژه افزایش قد این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین 25 مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 38,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

lyrics