تحقیق آماده درك خلاقيت.پرورش خلاقيت

تحقیق آماده  درك خلاقيت.پرورش خلاقيت

فایل تحقیق آماده با موضوع درك خلاقيت.پرورش خلاقيت را می توانید از طریق گزینه هایی که در قسمت پایینی صفحه قرار داده شده دریافت کنید.برای دانلود فایل این مقاله آماده که با فرمت ورد(word) و با پسوند Doc و کاملا قابل ویرایش با فرمت مناسب برای استفاده دانشجویان و دانش آموزان تهیه شده لازم است در ابتدا از قسمت پایین پس از وارد کردن ایمیل پرداخت اینترنتی را انجام داده سپس لینک دانلود مقاله درك خلاقيت.پرورش خلاقيت را مشاهده و همچنین یک نسخه از لینک دانلود تحقیق درك خلاقيت.پرورش خلاقيت که به صورت اختصاصی برای شما پس از پرداخت ساخته شده برایتان به آدرس ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.این مقاله کاملا جامع و کامل می باشد و برای ارائه به اساتید،معلمان و همچنین افزایش معلومات مناسب می باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا خلاصه ای از این تحقیق را مشاهده کنیم.

در این قسمت شما صرفا بخش ابتدایی این تحقیق آماده را مشاهده می کنید همانطور که می دانید چون این قسمت از تحقیق از فایل ورد کپی شده در آن احتمالا بهم ریختگی فونت ها و یا همخوانی نداشتن مطالب و همچنین نداشتن تصاویری که احتمالا در فایل ورد اصلی موجود است باعث می شود زیبایی فایل اصلی را نداشته باشد برای مشاهده بهترین کیفیت و مطالب به طور کامل ابتدا مبلغ را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید و سپس فایل اصلی را دریافت کنید
:::قسمت ابتدایی تحقیق درك خلاقيت.پرورش خلاقيت(صرفا جهت اطمینان) برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::

 

مقدمه

تفكر خلاق يكي از مهارت هاي اساسي مورد نياز مديران است. با استفاده از نيروي خلاقيت ميتوانيد خود را از بند عادات روزمره و الگوهاي رفتاري خلاص كنيد و اثر بخشي فردي خود را افزايش دهيد.

جزوه حاضر به شما نشان ميدهد كه چگونه از نيروي خلاقيت دروني خود در جهت يافتن راه حل هاي ابتكاري براي حل مسائل و مشكلات دشوار بهره برداري، فرآيند توليد و ارزيابي افكار را درك و از مزاياي به اشتراك گذاشتن افكار و ايده ها با ديگران در جهت ايجاد وفاق و تعهد استفاده كنيد.    101 نكته كليدي موجود در بخش هاي مختلف جزوه، توصيه هاي عملي سودمندي را در اختيار شما قرار ميدهند.

در انتهاي جزوه ميتوانيد سطح عملكرد خود در تفكر خلاق را ارزيابي كنيد. وقتي تكنيك هايي كه موجب تحريك نيروي خلاقيت در شما و ديگران ميشوند را آموختيد، پي به ارزش واقعي  جزوه حاضر خواهيد برد.

 

 

 

 

 

 

 

درك خلاقيت

خلاقيت چيست؟

خلاقيت فرآيند چالشي با تفكرات و روشهاي بديهي و مسلم انجام امور به منظور يافتن راه حل يا مفاهيم جديد است.

1- توجه داشته باشيد  كه همه انسانها توانايي خلاق بودن را دارند.

تعريف خلاقيت

خلاق بودن يعني در نظر گرفتن ايده ها يا اشياء در يك بستر متفاوت با هدف خلق يك چيز كاملاً تازه است. اين كار يا از طريق شناسايي پتانسيل  دروني ايده ها و اشياء براي مصارف مختلف است يا از كنار هم قرار دادن ايده ها كه قبلاً آنها را از هم مجزا كرده ايم. تمام انسان ها توانايي خلاق بودن را دارند اما بعضي از آنها در شرايط حاكم بر جامعه خود را محدود ميكنند و راههاي مناسبي براي مشكلات پيدا نميكنند.

منافع خلاقيت

انسانها در طول قرنها  براي مشكلات و مسائل خود راه حل هاي جديدي پيداكرده اند. توانايي انسانها در يافتن راه حل هاي ابتكاري موجب رفاه بيشتر بشريت داشته است.

تفكر خلاق

گرچه انسانها ذاتاً خلاق هستند اما اكثر آنها همه چيز را آنگونه كه هستند مي پذيرند. به عنوان مثال يك بطري پلاستيكي از نظر خيلي ها فقط يك بطري پلاستيكي است.

اما از نظر يك متفكر خلاق ميتواند يك قيف، يك گلخانه كوچك يا ظرف يكبار مصرف باشد.

تفكر خلاق با سؤال كردن آغاز ميشود. به عنوان مثال يك شيء معمولي مانند يك بطري پلاستيكي از نظر خيلي ها فقط يك بطري پلاستيكي است.

از خود سؤال كنيد براي چه كاري از آن ميتوان استفاده كرد. اگر هنگام نگاه كردن به گيره؛  به مصارف مختلف آن فكر كنيم، ايده هاي مختلفي در ذهن ما نقش مي بندد. مثلاً آنرا يك سيم  مفتولي ببينيم كه ميتوانيم آنرا به عنوان سيم فيوز برق در يك مدار الكتريكي استفاده كرد.

2- الگوهاي فكري خود را تغيير دهيد.

3- به خاطر داشته باشيد يك تغيير با سؤال كردن آغاز ميشود.


مجموع تعداد صفحات این تحقیق:24

:::برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file60_1825107_6510.zip49.3k

بسته ویژه افزایش قد

بسته ویژه افزایش قد این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین 25 مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 38,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

lyrics