تحقیق آماده درخت سیب

تحقیق آماده  درخت سیب

فایل تحقیق آماده با موضوع درخت سیب را می توانید از طریق گزینه هایی که در قسمت پایینی صفحه قرار داده شده دریافت کنید.برای دانلود فایل این مقاله آماده که با فرمت ورد(word) و با پسوند Doc و کاملا قابل ویرایش با فرمت مناسب برای استفاده دانشجویان و دانش آموزان تهیه شده لازم است در ابتدا از قسمت پایین پس از وارد کردن ایمیل پرداخت اینترنتی را انجام داده سپس لینک دانلود مقاله درخت سیب را مشاهده و همچنین یک نسخه از لینک دانلود تحقیق درخت سیب که به صورت اختصاصی برای شما پس از پرداخت ساخته شده برایتان به آدرس ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.این مقاله کاملا جامع و کامل می باشد و برای ارائه به اساتید،معلمان و همچنین افزایش معلومات مناسب می باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا خلاصه ای از این تحقیق را مشاهده کنیم.

در این قسمت شما صرفا بخش ابتدایی این تحقیق آماده را مشاهده می کنید همانطور که می دانید چون این قسمت از تحقیق از فایل ورد کپی شده در آن احتمالا بهم ریختگی فونت ها و یا همخوانی نداشتن مطالب و همچنین نداشتن تصاویری که احتمالا در فایل ورد اصلی موجود است باعث می شود زیبایی فایل اصلی را نداشته باشد برای مشاهده بهترین کیفیت و مطالب به طور کامل ابتدا مبلغ را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید و سپس فایل اصلی را دریافت کنید
:::قسمت ابتدایی تحقیق درخت سیب(صرفا جهت اطمینان) برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::

درخت سیب

مشخصات :
    
درخت سيب از جمله درختان سردسيري معتدل و برگ ريز يا خزان كننده ميباشد. جوانه ها تخم مرغي شكل با چندين فلس روي هم خوابيده، برگها اره اي يا كنگره اي در داخل جوانه ها از پهنا پيچيده يا لوله شده ، داراي گوشوارك ، گلهاي سفيد يا صورتي يا قرمز بصورت گرزن ، گلبرگها تا حدودي مدور و پرچمها 15 – 50 با بساكهاي معمولا´ زرد رنگ ، تخمدان تحتاني 3 - 5 حفره خامه 2 – 5 عدد در قاعده بهم چسبيده ، ميوه پوم معمولا´ بدون سلولهاي سنگي ، كاسه گل پايا ياخزان كننده است. 


   الف) آب و هوا: انبه در مناطق گرمسيري و نيمه گرمسيري دنيا و از سطح دريا تا ارتفاع 1200 متر بالاتر از آن رشد مي كند، اما بهترين توليد آن در ارتفاع كمتر از 800 متر بدست مي آيد. دماي مناسب مورد نياز جهت رشد و نمو انبه، 24 تا 30 درجه سانتي گراد است. دماهاي كمينه و بيشينه قابل تحمل درختان بالغ انبه به ترتيب 4- و 48 درجه سانتي گراد است. درخت انبه به منظور توليد محصول كافي و با كيفيت مطلوب نياز به هواي خشك و آفتابي در فصل گلدهي و رسيدن ميوه (دي ماه لغايت مرداد ماه در شرايط ايران) دارد. انبه در مناطق داراي بارندگي ساليانه 250 ميليمتر توأم با آبياري تكميلي در دوره تكامل ميوه تا مناطق داراي بارندگي ساليانه 2500 ميليمتر به خوبي رشد مي كند. تناوب و نحوه پراكنش بارندگي اهميت بيشتري نسبت به ميزان كل بارندگي در رشد و تكامل درخت انبه دارد. وقوع بارندگي در فصل گلدهي (شرايط مناطق انبه كاري ايران) باعث اختلال در كار حشرات گرده افشان و در نتيجه كاهش ميزان تلقيح گل ها و ميوه نشيني نامناسب، همچنين ايجاد شرايط مناسب جهت رشد و نمو عوامل بيماري زا به ويژه قارچ هاي عامل سفيدك پودري و آنتراكنوز و آفاتي نظير زنجرك هاي انبه مي گردد. از كاشت انبه در مناطق داراي بادهاي شديد و طوفان كه باعث ريزش گل ها و ميوه ها و شكستن و سرخشكيدگي شاخه ها ( در اثر بادهاي گرم و سوزان تابستانه) مي شود بايد خودداري شود. دماهاي بالا توأم با رطوبت نسبي پايين و وزش بادهاي گرم و سوزان (تابستان مناطق جنوبي كشور) خسارت شديدي به درختان انبه وارد مي كند.

 

ب) خاك : انبه در طيف وسيعي از خاك ها رشد ميكند. خاك هاي لومي با زهكش مناسب و عميق و داراي مقادير زياد هوموس براي كاشت انبه بسيار مطلوب مي باشند. بهترين رشد درخت انبه در خاك هايي با 7-5/5 : PH مي باشد. خاك محل كاشت انبه نبايد لايه غير قابل نفوذ داشته باشد و آب تحت الارضي بايد حداقل در عمق 5/2 متر پايينتر از سطح زمين باشد. انبه شوري تا حدود 5/4 دسي زيمنس بر متر را تحمل مي كند. در خاك هاي آهكي با PH و شوري بالا رشد و نمو انبه كاهش يافته و در اين نوع خاك ها كمبود آهن متداول مي باشد.


مجموع تعداد صفحات این تحقیق:8

:::برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file57_1825099_9836.zip61.7k

بسته ویژه افزایش قد

بسته ویژه افزایش قد این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین 25 مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 38,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

lyrics