تحقیق آماده آرزوهای عقاب و کلاغ

تحقیق آماده  آرزوهای عقاب و کلاغ

فایل تحقیق آماده با موضوع آرزوهای عقاب و کلاغ را می توانید از طریق گزینه هایی که در قسمت پایینی صفحه قرار داده شده دریافت کنید.برای دانلود فایل این مقاله آماده که با فرمت ورد(word) و با پسوند Doc و کاملا قابل ویرایش با فرمت مناسب برای استفاده دانشجویان و دانش آموزان تهیه شده لازم است در ابتدا از قسمت پایین پس از وارد کردن ایمیل پرداخت اینترنتی را انجام داده سپس لینک دانلود مقاله آرزوهای عقاب و کلاغ را مشاهده و همچنین یک نسخه از لینک دانلود تحقیق آرزوهای عقاب و کلاغ که به صورت اختصاصی برای شما پس از پرداخت ساخته شده برایتان به آدرس ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.این مقاله کاملا جامع و کامل می باشد و برای ارائه به اساتید،معلمان و همچنین افزایش معلومات مناسب می باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا خلاصه ای از این تحقیق را مشاهده کنیم.

در این قسمت شما صرفا بخش ابتدایی این تحقیق آماده را مشاهده می کنید همانطور که می دانید چون این قسمت از تحقیق از فایل ورد کپی شده در آن احتمالا بهم ریختگی فونت ها و یا همخوانی نداشتن مطالب و همچنین نداشتن تصاویری که احتمالا در فایل ورد اصلی موجود است باعث می شود زیبایی فایل اصلی را نداشته باشد برای مشاهده بهترین کیفیت و مطالب به طور کامل ابتدا مبلغ را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید و سپس فایل اصلی را دریافت کنید
:::قسمت ابتدایی تحقیق آرزوهای عقاب و کلاغ(صرفا جهت اطمینان) برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::

آرزوهای عقاب و کلاغ    

روزی از روزها، روی این کره خاکی، میون تمام موجودات جاندار و بیجان روی زمین،‌ یه عقاب بود و یه کلاغ. این دو تا در همسایگی هم زندگی می کردند. عقاب در یکی از مرتفع ترین نقاط کوهستان و کلاغ روی درخت بیدی در میون دشت بسیار با صفایی که برکه کوچولو و قشنگی هم میون اون بود زندگی میکردند.

یه روز که عقاب داشت بر فراز دشت چرخ میزد و گردش میکرد، ناگهان چشمش افتاد به برکه و چشمهای تیربین عقاب به راحتی تونست کلاغ رو کنار برکه تشخیص بده. برای چندمین بار اون سوال همیشگی توی ذهنش چرخ زد. چشماش برقی زد و به خودش گفت الآن بهترین فرصت برای پرسیدن سوالمه. به سرعت توی آسمون دوری زد و با شتاب به سمت زمین اومد. به نزدیکی کلاغ که رسید برای اینکه اون رو نترسونه سرعتش رو کم کرد و آروم در نزدیکی او به نرمی به زمین نشست و بهش نزدیک شد.

گفت سلام همسایه. کلاغ یکه ای خورد و با تعجب گفت سلام، کی اومدی، مثل همیشه سریع و بیصدا، اصلا متوجهت نشدم. عقاب خنده ای کرد و گفت تشنه بودم،‌ اومدم آب بخورم. خوشحالم که تو رو هم میبینم. کلاغ با خوشحالی گفت منم از دیدار تو خوشحال شدم، مدتها بود ندیده بودمت. کمی با هم از این در و اون در صحبت کردند و بالاخره عقاب موقعیت رو برای پرسیدن سوالش مناسب دید و گفت راستی کلاغ عزیز من یه سوال دارم که فکر میکنم تو میتونی جوابشو به من بدی. کلاغ از سر شور خندید و گفت من؟ اگه فکر میکنی میتونم جواب بدم بپرس. عقاب با کمی دلهره شمرده شمرده پرسید

 

"چرا شما کلاغها 400-500 سال عمر میکنید؟"

 

کلاغ قهقهه زد. اون نمیتونست خودشو کنترل کنه. با صدای بلند میخندید و گاهی کمی آروم میشد و میگفت ببخشید،‌ نمیشه نخندم. دوباره بالهاشو بهم میزد و بلند بلند میخندید. باز میگفت معذرت میخوام. عقاب هر لحظه با خجالت بیشتری سرش رو پائین تر میبرد و بالاخره با شرم گفت حالا که حسابی بهم خندیدی. جواب سوالم رو میدی. کلاغ حس کرد دوستش بی اندازه از سوالی که کرده خجالتزده است گفت معذرت میخوام. آخه هیچوقت فکر نمیکردم تو همچین سوالی از من بپرسی. عقاب که حالا کمی خودش رو پیدا کرده بود با اشتیاق فراوان چشمهای درشت و تیزبینش رو به کلاغ دوخت.


مجموع تعداد صفحات این تحقیق:4

:::برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file53_1825092_7167.zip29k

بسته ویژه افزایش قد

بسته ویژه افزایش قد این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین 25 مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 38,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

lyrics