لیست کامل طرح های توجیهی

تحقیق آماده مرغداري رقابتي و تجارتي

تحقیق آماده  مرغداري رقابتي و تجارتي

فایل تحقیق آماده با موضوع مرغداري رقابتي و تجارتي  را می توانید از طریق گزینه هایی که در قسمت پایینی صفحه قرار داده شده دریافت کنید.برای دانلود فایل این مقاله آماده که با فرمت ورد(word) و با پسوند Doc و کاملا قابل ویرایش با فرمت مناسب برای استفاده دانشجویان و دانش آموزان تهیه شده لازم است در ابتدا از قسمت پایین پس از وارد کردن ایمیل پرداخت اینترنتی را انجام داده سپس لینک دانلود مقاله مرغداري رقابتي و تجارتي  را مشاهده و همچنین یک نسخه از لینک دانلود تحقیق مرغداري رقابتي و تجارتي  که به صورت اختصاصی برای شما پس از پرداخت ساخته شده برایتان به آدرس ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.این مقاله کاملا جامع و کامل می باشد و برای ارائه به اساتید،معلمان و همچنین افزایش معلومات مناسب می باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا خلاصه ای از این تحقیق را مشاهده کنیم.

در این قسمت شما صرفا بخش ابتدایی این تحقیق آماده را مشاهده می کنید همانطور که می دانید چون این قسمت از تحقیق از فایل ورد کپی شده در آن احتمالا بهم ریختگی فونت ها و یا همخوانی نداشتن مطالب و همچنین نداشتن تصاویری که احتمالا در فایل ورد اصلی موجود است باعث می شود زیبایی فایل اصلی را نداشته باشد برای مشاهده بهترین کیفیت و مطالب به طور کامل ابتدا مبلغ را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید و سپس فایل اصلی را دریافت کنید
:::قسمت ابتدایی تحقیق مرغداري رقابتي و تجارتي (صرفا جهت اطمینان) برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::
ديدگاه مرغداري رقابتي و تجارتي 

امروز صنعت پرورش طيور با بهره گيري از دستاوردهاي علمي در زمينه هاي مختلف به سرعت پيشرفت مي نمايد، اما استفاده از اين دستاوردها در كشورهاي گوناگون به وي‍‍‍ژه در كشور ما مستلزم وجود پيش نيازهايي است.
    
براي بسترسازي رشد اقتصادي در پرورش طيور بايد قبول كنيم كه در اين صنعت، فقط ركوردشكني در عملكردهايي همچون ظرفيت هاي بالاي توليد نبايد ملاك عمل قرار گيرد بلكه ركوردشكني بايد در سود به دست آمده از فرآيند پرورش طيور و پيدا كردن مزيت هاي رقابتي در مقياس با قيمت هاي جهاني فرآورد ه هاي طيور باشد مرغدار ايراني بايد به سطحي از آگاهي و دانش برسد كه كسب و كار مرغداري را رقابتي و تجارتي ببيند نه اينكه آن را يك كار وظيفه اي و تامين كننده بداند. نداشتن يك ديدگاه تجارتي در اين فعاليت، توسعه سرمايه گذاري در اين بخش را به دنبال نخواهد داشت.
    
با ديدگاه اقتصادي در پرورش طيور، جذب سرمايه هاي لازم براي نوسازي و جايگزيني سيستم نوين مرغداري، استفاده از شيوه هاي فن آوري اطلاعات در پردازش فرآيند و اجرا و تامين شرايط ورود به رقابت هاي بازار جهاني فراهم خواهد آمد.
    
كارشناسان بر اين باورند كه توسعه، مسيري است كه از اقتصاد جهاني مي گذرد به ويژه توسعه صنعتي، ناگزير بايد ارتباطي فعال با اقتصاد جهاني داشته باشد.
    
خوشبختانه اقتصاد بخش كشاورزي و دامپروري ما در چارچوب يك پارادايم جديد از توسعه قرار گرفته است.
    
به عنوان مثال در بند دو «هـ» ماده اول قانون برنامه چهارم توسعه به دولت اجازه داده مي شود تا 50 درصد مانده موجودي حساب ذخيره ارزي براي سرمايه گذاري و تامين بخشي از اعتبار مورد نياز طرح هاي موجه توليدي كشاورزي و زيربخش هاي آن و همچنين توسعه صادرات آن از جمله محصولات دامپروري استفاده نمايند.
    
يا از طرفي در ماده هجدهم برنامه توسعه به اقتصادي نمودن توليد، توسعه صادرات، افزايش رشد ارزش افزوده محصولات، بيمه محصولات، افزايش سرمايه صندوق حمايت از توسعه سرمايه گذاري، ايجاد صندوق تثبيت درآمد بخش كشاورزي و توسعه تحقيقات كاربردي بخش، گسترش صنايع تبديلي، افزايش توليد مواد پروتئيني دام و آبزيان و اصلاح ساختار تغذيه توجه فراواني شده به نحوي كه سرانه ي سهم پروتئين حيواني در الگوي تغذيه به 29 گرم افزايش يابد.
    
بديهي است امروز مرزهاي سياسي در حوزه اقتصاد بين المللي در حال كمرنگ شدن است و بنگاه هاي بزرگ مسير حركت خود را از دولت ها جدا كرده و اين مساله نقش بنگاه ها را در تحول اقتصادي پررنگ تر مي نماياند.
    
لذا روشن مي شود كه چالش هاي موجود كاملا جدي است و براي ايجاد بنگاه هاي بزرگ در مسير اقتصاد پرورش طيور، با توجه به تجارت چندين سال اخير در راستاي ايجاد يك مركزيت مديريت در صنعت مرغداري كشور و ايجاد هماهنگي بين مديران و صاحبان اين صنعت با دستگاه هاي اجرايي و سياست گذار، بايستي تعامل نزديك و فعال صورت گيرد.
    
طي سال هاي گذشته همواره بين تشكل هاي صنعت و وزارت جهاد كشاورزي و دستگاه هاي اجرايي اين مشكل وجود داشت كه آنها كار خود را مي كردند و تشكل ها هم راه خود را مي رفتند و اگر تصميماتي در بخش اجرا اتخاذ مي شد، به دلايل ناپختگي بيشتر در قفسه ها و بايگاني ها مي ماند و به اجرا در نمي آمد.


مجموع تعداد صفحات این تحقیق:5

:::برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file46_1824916_2770.zip20.5k





بسته ویژه افزایش قد

بسته ویژه افزایش قد این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین 25 مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 35,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

lyrics