تحقیق آماده مهارت مقابله با هيجانات

تحقیق آماده  مهارت مقابله با هيجانات

فایل تحقیق آماده با موضوعمهارت مقابله با هيجانات را می توانید از طریق گزینه هایی که در قسمت پایینی صفحه قرار داده شده دریافت کنید.برای دانلود فایل این مقاله آماده که با فرمت ورد(word) و با پسوند Doc و کاملا قابل ویرایش با فرمت مناسب برای استفاده دانشجویان و دانش آموزان تهیه شده لازم است در ابتدا از قسمت پایین پس از وارد کردن ایمیل پرداخت اینترنتی را انجام داده سپس لینک دانلود مقالهمهارت مقابله با هيجانات را مشاهده و همچنین یک نسخه از لینک دانلود تحقیقمهارت مقابله با هيجانات که به صورت اختصاصی برای شما پس از پرداخت ساخته شده برایتان به آدرس ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.این مقاله کاملا جامع و کامل می باشد و برای ارائه به اساتید،معلمان و همچنین افزایش معلومات مناسب می باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا خلاصه ای از این تحقیق را مشاهده کنیم.

در این قسمت شما صرفا بخش ابتدایی این تحقیق آماده را مشاهده می کنید همانطور که می دانید چون این قسمت از تحقیق از فایل ورد کپی شده در آن احتمالا بهم ریختگی فونت ها و یا همخوانی نداشتن مطالب و همچنین نداشتن تصاویری که احتمالا در فایل ورد اصلی موجود است باعث می شود زیبایی فایل اصلی را نداشته باشد برای مشاهده بهترین کیفیت و مطالب به طور کامل ابتدا مبلغ را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید و سپس فایل اصلی را دریافت کنید
:::قسمت ابتدایی تحقیقمهارت مقابله با هيجانات(صرفا جهت اطمینان) برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::

مهارت مقابله با هيجانات

هيجانات و عواطف نشانه‌ي زنده بودن ما هستند، زيرا كه در تمام تصميم‌گيريها و رفتارهاي ما نقش دارند. چهار نوع هيجان اصلي داريم: ترس، غم، شادي و خشم وجود دارند.

احساسات ديگر تركيبي از اين چهار نوع هستند. احساسات ما از زمان تولد شكل گرفته و نقش مهمي در زندگي‌ ايفا مي‌كنند. تجارب و ارتباطات اجتماعي ما برگرفته از احساسات و هيجانات ماست. وقتي دوستي غمگين است بازگوكننده‌ي اين پيغام است كه مشكلي وجود دارد.

احساسات خوشايند به فرد انرژي مي‌دهد مثل شادي، عشق و... و دقيقاً به همان صورت احساسات ناخوشايند انرژي منفي را به فرد منتقل مي‌كند مثل غم و ... با اينكه احساسات در زندگي انسانها مشترك است ولي هر يك از ما دنياي هيجاني مخصوص به خود داريم كه به هيچ كس ديگر شبيه نيست.

افكار و نقش آن در شكل‌گيري هيجانات و احساسات

درست است كه ما معمولاً توسط ديگران و محركهاي بيروني برانگيخته شده و احساسات ناخوشايندي همچون خشم و غمگيني را تجربه مي‌كنيم. اما تنها اينها نيستند، بلكه نوع نگرش افكار و برخورد ما تعيين كننده است. در واقع افكار ما نقش مهمي در شكل‌گيري احساسات ما ايفا مي‌كند. با اين حال آيا فردي بسيار باهوش را ديده‌ايد كه كاري بسيار غير عقلاني انجام مي‌دهد؟ به نظر شما دليل اين امر چيست؟ متأسفانه در مدارس و فرهنگ ما صرفاً بر تواناييهاي تحصيلي تأكيد مي‌شود و صفاتي كه بي اندازه در سرنوشت افراد اهميت دارند را ناديده مي‌گيرند.

هوش هيجاني

اين صفات در واقع تواناييهايي است كه فرد بتواند انگيزه خود را حفظ كند و در مقابل ناملايمات پايداري كند، حالات روحي خود را تنظيم كند و نگذارد پريشاني خاطر، قدرت فكر او را خدشه‌دار سازد. اميدوار باشد و با ديگران همدلي كند كه به مجموع اين تواناييها هوش هيجاني مي‌گويند. افرادي كه مهارتهاي عاطفي‌شان رشد يافته در زندگي خويش كارآمد هستند.


مجموع تعداد صفحات این تحقیق:5
:::برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file40_1822911_1082.zip20.6k

بسته ویژه افزایش قد

بسته ویژه افزایش قد این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین 25 مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 38,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

lyrics