لیست کامل طرح های توجیهی

تحقیق آماده منشأ و محور بيداري اسلامي در کشورهای منطقه

تحقیق آماده  منشأ و محور بيداري اسلامي در کشورهای منطقه

فایل تحقیق آماده با موضوعمنشأ و محور بيداري اسلامي در کشورهای منطقه  را می توانید از طریق گزینه هایی که در قسمت پایینی صفحه قرار داده شده دریافت کنید.برای دانلود فایل این مقاله آماده که با فرمت ورد(word) و با پسوند Doc و کاملا قابل ویرایش با فرمت مناسب برای استفاده دانشجویان و دانش آموزان تهیه شده لازم است در ابتدا از قسمت پایین پس از وارد کردن ایمیل پرداخت اینترنتی را انجام داده سپس لینک دانلود مقالهمنشأ و محور بيداري اسلامي در کشورهای منطقه  را مشاهده و همچنین یک نسخه از لینک دانلود تحقیقمنشأ و محور بيداري اسلامي در کشورهای منطقه  که به صورت اختصاصی برای شما پس از پرداخت ساخته شده برایتان به آدرس ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.این مقاله کاملا جامع و کامل می باشد و برای ارائه به اساتید،معلمان و همچنین افزایش معلومات مناسب می باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا خلاصه ای از این تحقیق را مشاهده کنیم.

در این قسمت شما صرفا بخش ابتدایی این تحقیق آماده را مشاهده می کنید همانطور که می دانید چون این قسمت از تحقیق از فایل ورد کپی شده در آن احتمالا بهم ریختگی فونت ها و یا همخوانی نداشتن مطالب و همچنین نداشتن تصاویری که احتمالا در فایل ورد اصلی موجود است باعث می شود زیبایی فایل اصلی را نداشته باشد برای مشاهده بهترین کیفیت و مطالب به طور کامل ابتدا مبلغ را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید و سپس فایل اصلی را دریافت کنید
:::قسمت ابتدایی تحقیقمنشأ و محور بيداري اسلامي در کشورهای منطقه (صرفا جهت اطمینان) برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::

منشأ و محور بيداري اسلامي در کشورهای منطقه و پیش بینی آتی این جنبش ها

             ولاتهنوا ولاتحزنوا وانتم الاعلون ان کنتم مومنین  (آل عمران/139)

مقدمه: 

بيانات مهم رهبر معظم انقلاب در نخستين اجلاس بين المللي بيداري اسلامي در تهران بازتاب گسترده اي در رسانه هاي جهاني داشت. عدم اعتماد به غرب و ناتو و پيدا کردن راه حلي از طريق اتکا به اسلام از جمله نکاتي بود که بيشتر رسانه ها به آن توجه نشان دادند.

 خبرگزاري فرانسه، سايت شبکه فرانسوي فرانس ۲۴، بي بي سي، خبرگزاري دپ آ آلمان، دويچه وله آلمان، روزنامه انگليسي زبان ديلي استار چاپ بيروت، شبکه الجزيره عربي، شبکه العربيه، سايت هاي ياهو، راديو فردا، راديو اسرائيل، روزنامه الاهرام مصر و ... به انعکاس سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامي پرداختند.

شبکه الجزيره به پوشش نسبتا کامل اين مراسم پرداخت و شبکه العربيه نيز با انعکاس بخشي از بيانات رهبر انقلاب اعلام کرد: آيت ا... خامنه اي رهبر جمهوري اسلامي با هشدار به کشورهاي عربي تاکيد کرد که: «به آمريکا و ناتو اعتماد نکنيد».سايت ياهو، فرانس ۲۴ و ديلي استار نيز با انتخاب تيتر «رهبر ايران به انقلاب هاي عربي هشدار داد که به غرب اعتماد نکنند» نوشتند:

«رهبر عالي ايران در روز شنبه به آن هايي که در ناآرامي هاي عربي بوده اند، هشدار داد تا به قدرت هاي غربي اعتماد نکرده و به قول و وعده هاي آن ها اطمينان نکنند».سايت بي بي سي نيز با انتخاب تيتر «آيت ا... خامنه اي؛ غرب در ليبي ضايعه بي جبران آفريده است»، افزود: «توصيه هاي آقاي خامنه اي حول اين موضوع که انقلاب هاي منطقه را مردم انجام داده اند و اين با آن چه در دهه هاي پنجاه و شصت ميلادي گذشته است متفاوت است. زيرا در آن دوران بار سنگين انقلاب را دستجات کودتاگر يا هسته هاي کوچک و محدود مسلح بر دوش داشتند». حتي سايت راديو فردا و راديو اسرائيل نيز به انعکاس اين سخنان پرداختند. راديو فردا تيتر «آيت ا... خامنه اي: سلطه طلبان خود را در پيروزي انقلاب هاي منطقه سهيم ندانند» را براي انعکاس اين خبر برگزيد. سايت راديو اسرائيل نيز نوشت: «هشدار به اعراب: فريب خنده غرب را نخوريد» سايت دپ آ نيز نوشت: رهبر ايران از انقلابيون عرب خواستار اتکا به اسلام شد. العربيه نيز گزارش داد: رهبر ايران انقلابيون عرب را به حل مشکلات خود در چارچوب اسلام دعوت کرد و گفت: ابدا به آمريکا و ناتو اعتماد نکنيد. الاهرام مصر نيز تيتر آيت ا... خامنه اي انتفاضه هاي عربي را از لبخندها و وعده هاي غرب بر حذر داشت را براي گزارش خود برگزيد. اليوم السابع مصر نيز از قول رهبر انقلاب نوشت: انتظار داشتيم مصر پيش از همه قيام کند. روزنامه کويتي «الراي العام» هم اين اقدام ايران را اقدامي مبتکرانه براي جمع کردن انديشمندان سراسر جهان ناميد و افزود: در آغاز اين کنفرانس رهبر انقلاب اسلامي ايران، شعارها و رفتارهاي مردم منطقه را نشان دهنده اصول، ارزش ها و اهداف انقلاب هاي جاري در منطقه خواندند و با استناد به اين واقعيت تاکيد کردند: احياء و تجديد عزت و کرامت ملي پايمال شده به دست ديکتاتورهاي فاسد و وابسته به آمريکا و غرب از اصول درجه اول انقلاب هاي کنوني است.


مجموع تعداد صفحات این تحقیق:22

:::برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file36_1822898_1205.zip38.1k

بسته ویژه افزایش قد

بسته ویژه افزایش قد این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین 25 مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 35,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

lyrics