تحقیق آماده نيروي انتظامي

تحقیق آماده  نيروي انتظامي

فایل تحقیق آماده با موضوع نيروي انتظامي را می توانید از طریق گزینه هایی که در قسمت پایینی صفحه قرار داده شده دریافت کنید.برای دانلود فایل این مقاله آماده که با فرمت ورد(word) و با پسوند Doc و کاملا قابل ویرایش با فرمت مناسب برای استفاده دانشجویان و دانش آموزان تهیه شده لازم است در ابتدا از قسمت پایین پس از وارد کردن ایمیل پرداخت اینترنتی را انجام داده سپس لینک دانلود مقاله نيروي انتظامي را مشاهده و همچنین یک نسخه از لینک دانلود تحقیق نيروي انتظامي که به صورت اختصاصی برای شما پس از پرداخت ساخته شده برایتان به آدرس ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.این مقاله کاملا جامع و کامل می باشد و برای ارائه به اساتید،معلمان و همچنین افزایش معلومات مناسب می باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا خلاصه ای از این تحقیق را مشاهده کنیم.

در این قسمت شما صرفا بخش ابتدایی این تحقیق آماده را مشاهده می کنید همانطور که می دانید چون این قسمت از تحقیق از فایل ورد کپی شده در آن احتمالا بهم ریختگی فونت ها و یا همخوانی نداشتن مطالب و همچنین نداشتن تصاویری که احتمالا در فایل ورد اصلی موجود است باعث می شود زیبایی فایل اصلی را نداشته باشد برای مشاهده بهترین کیفیت و مطالب به طور کامل ابتدا مبلغ را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید و سپس فایل اصلی را دریافت کنید
:::قسمت ابتدایی تحقیق نيروي انتظامي(صرفا جهت اطمینان) برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::

تعريف نيروي انتظامي

 

الف : تعريف سازمان نيروي انتظامي : سازماني است دولتي که به منظور برقراري نظم و امنيت ، جلوگيري از وقوع جرم ، کشف جرم ،‌دستگيري مجرم و اجراي مجازات تحت نظارت و تعليمات مقامات ذي ربط ايجاد شده است .

ب : تعريف ماموران انتظامي : ماموران انتظامي به افرادي اطلاق مي شود که به موجب شرايط مذکور در قانون مقررات استخدامي ناجا به استخدام ناجا در آمده و عهده دار وظايف مذکور در ماده 4 قانون نيروي انتظامي مي باشند.

هدف از تشکيل نيروي انتظامي :

به موجب ماده 3 قانون ناجا ، هدف از تشکيل نيروي انتظامي عبارت است از :

« استقرار نظم و امنيت تامين آسايش عمومي و فردي و نگهباني و پاسداري از دستاوردهاي انقلاب اسلامي در چهار چوب اين قانون در قلمرو کشور جمهوري اسلامي ايران »

- وظايف و ماموريت ها ،‌گفتني است به منظور تحقق هدف مذکور در ماده 3 قانون ناجا ،‌وظايف و ماموريتهايي به شرح مذکور در ماده 4 قانون ناجا توسط قانونگذار احصا گرديده است که به برخي از اين ماموريتها به شرح زير اشاره مي شود :

1- استقرار نظم و امنيت و تامين آسايش عمومي و فردي ،‌

2- مقابله و مبارزه قاطع و مستمر با هر گونه خرابکاري ، تروريسم ، شورش و عوامل و حرکتهايي که مفل امنيت کشور باشد و همچنين تامين امنيت براي برگزاري اجتماعات ،‌تشکلها ، راهپيمايي ها و فعاليت هاي قانوني و مجاز و ممانعت و جلوگيري از هر گونه تشکيل و راهپيمايي و اجتماع غير مجاز و مقابله با اغتشاش ، بي نظمي و فعاليتهاي غير مجاز ،

3- مقابله با مواد مخدر ، قاچاق منکرات و مفاسد اجتماعي ،‌پيشگيري از وقوع جرايم ، کشف جرايم ، بازرسي و تحقيق ، حفظ آثار و دلايل جرم ، دستگيري متهمان ، مجرمان و جلوگيري از فرار و اختناي آنها ،‌اجرار و ابلاق احکام قضايي .

بخش اول : آشنايي با سازمان بين المللي پليس جنايي

1- هدف از تشکيل سازمان

سازمان بين المللي پليس جنايي ( موسوم به اينترپل INTERPOL‌) يکي از سازمان هاي بين المللي است که براساس تشريک مساعي و همکاري متقابل دولتها به منظور مبارزه با جرايم بين المللي براي برقراري نظم و امنيت عمومي کشورها و استقرار عدالت شکل گرفته است . هدف از تشکيل اين سازمان ايجاد يک سيستم بين المللي کنترل و مبارزه با جرايم و همکاري و تبادل اطلاعات بين پليس کشورهاي مختلف دنيا مي باشد . اين سازمان براساس اصل حاکميت کشورها و عدم مداخله در مسايل سياسي ،‌نژادي ، مذهبي و نظامي تشکيل شده است .

2- تاريخچه


مجموع تعداد صفحات این تحقیق:6
:::برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file50_1821131_6448.zip20.8k

بسته ویژه افزایش قد

بسته ویژه افزایش قد این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین 25 مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 38,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

lyrics