تحقیق آماده معايب و بيمارى‌هاى چشم

تحقیق آماده  معايب و بيمارى‌هاى چشم

فایل تحقیق آماده با موضوع معايب و بيمارى‌هاى چشم  را می توانید از طریق گزینه هایی که در قسمت پایینی صفحه قرار داده شده دریافت کنید.برای دانلود فایل این مقاله آماده که با فرمت ورد(word) و با پسوند Doc و کاملا قابل ویرایش با فرمت مناسب برای استفاده دانشجویان و دانش آموزان تهیه شده لازم است در ابتدا از قسمت پایین پس از وارد کردن ایمیل پرداخت اینترنتی را انجام داده سپس لینک دانلود مقاله معايب و بيمارى‌هاى چشم  را مشاهده و همچنین یک نسخه از لینک دانلود تحقیق معايب و بيمارى‌هاى چشم  که به صورت اختصاصی برای شما پس از پرداخت ساخته شده برایتان به آدرس ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.این مقاله کاملا جامع و کامل می باشد و برای ارائه به اساتید،معلمان و همچنین افزایش معلومات مناسب می باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا خلاصه ای از این تحقیق را مشاهده کنیم.

در این قسمت شما صرفا بخش ابتدایی این تحقیق آماده را مشاهده می کنید همانطور که می دانید چون این قسمت از تحقیق از فایل ورد کپی شده در آن احتمالا بهم ریختگی فونت ها و یا همخوانی نداشتن مطالب و همچنین نداشتن تصاویری که احتمالا در فایل ورد اصلی موجود است باعث می شود زیبایی فایل اصلی را نداشته باشد برای مشاهده بهترین کیفیت و مطالب به طور کامل ابتدا مبلغ را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید و سپس فایل اصلی را دریافت کنید
:::قسمت ابتدایی تحقیق معايب و بيمارى‌هاى چشم (صرفا جهت اطمینان) برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::

معايب و بيمارى‌هاى چشم

چشم عضوى است حساس و ظريف که به علت نازک بودن، شفافيت و ظرافت در اثر کوچک‌ترين عيب در ساختمان قسمت‌هاى مختلف آن نظير عدسي، قرنيه، ماهيچه‌هاى گرداننده و غيره، حدت بينايى تضعيف، تطابق و درک تصاوير به‌طور عادى ميسر نخواهد بود.

 

دو بينى

وقتى با هر دو چشم به شيئى نگاه مى‌کنيم، هر يک از چشم‌ها تصوير جداگانه‌اى از آن بر روى شبکيه خود مى‌افکند که با يکديگر اندکى متفاوت هستند. دو تصوير متفاوتى که بر روى شبکيه دو چشم مى‌افتند، در مغز بر هم منطبق مى‌شوند و به‌صورت تصوير واحدى درک مى‌گردند. هر گاه اين دو تصوير بر هم منطبق نشوند، شخص از يک شئى دو تصوير مى‌بيند. به اين حالت دوربينى مى‌گويند.

استرابيسم لوچى

اين عارضه به علت از بين رفتن تعادل و توازن عملى عضلات مختلفى است که مسؤول حرکات چشم هستند. اين نقص خود را به‌صورت انحراف محور يک يا دو چشم آشکار مى‌سازد.

آستيگماتيسم

آستيگماتيسم بيمارى است که به علت نقص انکسارى چشم عارض مى‌شود و بسيار نيز شايع است. در نزد شخص آستيگمات، انحناى عدسى چشم نامنظم بوده و قدرت انکسارى آن بر حسب قطر آن بسيار کم و يا بسيار زياد مى‌باشد. بدين ترتيب که مثلاً عدسى چشم از يک خط افقى تصوير دقيق و واضحى بر شبکيه مى‌اندازد در حالى که يک خط عمومى را در جلو يا عقب شبکيه مى‌اندازد. يا به‌عبارت ساده‌تر، چشم چنين شخص آستيگماتى در راستاى افقى طبيعى و در راستاى عمودى دوربين يا نزديک‌بين است. تصحيح چشم آستيگمات اغلب ساده بوده و با استفاده از عدسى استوانه‌اى که در جهت مناسبى از چشم قرار داده مى‌شود انجام مى‌گيرد. مگر در بعضى حالات نادر که تصحيح آن بسيار مشکل و گاهى حتى غير ممکن است.


مجموع تعداد صفحات این تحقیق:6

:::برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file48_1820107_5442.zip28.6k

بسته ویژه افزایش قد

بسته ویژه افزایش قد این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین 25 مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 38,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

lyrics