لیست کامل طرح های توجیهی

تحقیق آماده قبول مسئولیت

تحقیق آماده  قبول مسئولیت

فایل تحقیق آماده با موضوع قبول مسئولیت را می توانید از طریق گزینه هایی که در قسمت پایینی صفحه قرار داده شده دریافت کنید.برای دانلود فایل این مقاله آماده که با فرمت ورد(word) و با پسوند Doc و کاملا قابل ویرایش با فرمت مناسب برای استفاده دانشجویان و دانش آموزان تهیه شده لازم است در ابتدا از قسمت پایین پس از وارد کردن ایمیل پرداخت اینترنتی را انجام داده سپس لینک دانلود مقاله قبول مسئولیت را مشاهده و همچنین یک نسخه از لینک دانلود تحقیق قبول مسئولیت که به صورت اختصاصی برای شما پس از پرداخت ساخته شده برایتان به آدرس ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.این مقاله کاملا جامع و کامل می باشد و برای ارائه به اساتید،معلمان و همچنین افزایش معلومات مناسب می باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا خلاصه ای از این تحقیق را مشاهده کنیم.

در این قسمت شما صرفا بخش ابتدایی این تحقیق آماده را مشاهده می کنید همانطور که می دانید چون این قسمت از تحقیق از فایل ورد کپی شده در آن احتمالا بهم ریختگی فونت ها و یا همخوانی نداشتن مطالب و همچنین نداشتن تصاویری که احتمالا در فایل ورد اصلی موجود است باعث می شود زیبایی فایل اصلی را نداشته باشد برای مشاهده بهترین کیفیت و مطالب به طور کامل ابتدا مبلغ را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید و سپس فایل اصلی را دریافت کنید
:::قسمت ابتدایی تحقیق قبول مسئولیت(صرفا جهت اطمینان) برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::

قبول مسئولیت

بی صبری تنها شکلی دیگر از مقاومت است.بی صبری یعنی مقاومت در برابر فراگیری و دگرگونی.

هنگامی که چنین می طلبیم که همین حالا باید انجام گیرد و بی درنگ تکمیل شود این فرصت را به خود نمی دهیم تا درسی فراگیریم که باید از مشکلی که برای خود آفریده ایم بیاموزیم.

اگر بخواهید به اتاقی دیگر بروید باید از جا برخیزید و قدم به قدم مسیری را بپیمایید.اگر در جای خود بنشینید و صرفا" بخواهید که در اتاق دیگر باشید کاری از پیش نمی برید.این نیز همین گونه است.همه ما می خواهیم که مشکلمان حل شود.اما نمی خواهیم به جزئیاتی که لازمه حل مشکل است بپردازیم.

اکنون زمان آن است که مسئولیت خود را در آفریدن مشکل یا وضعیت خویش تصدیق کنیم.

البته منظورم احساس گناه یا اینکه " من آدم بدی هستم. " نیست.منظورم تصدیق " قدرت نهفته درون " است که هر اندیشه ای را به تجربه بدل می کند.در گذشته ما نادانسته این قدرت را برای آفریدن چیزهایی به کار بردیم که نمی خواستیم تجربه شان کنیم.این آگاهی را نداشتیم که به چه کاری سرگرمیم.

اکنون با تصدیق مسئولیت خود هوشیار می شویم و می آموزیم که این قدرت را آگاهانه و به راه های مثبت و در جهت خیر و صلاح خویش به کار گیریم.


مجموع تعداد صفحات این تحقیق:2

:::برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file19_1817502_2983.zip15.1k

بسته ویژه افزایش قد

بسته ویژه افزایش قد این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین 25 مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 35,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

lyrics