تحقیق آماده قدرت وسیاست

تحقیق آماده  قدرت وسیاست

فایل تحقیق آماده با موضوع قدرت وسیاست را می توانید از طریق گزینه هایی که در قسمت پایینی صفحه قرار داده شده دریافت کنید.برای دانلود فایل این مقاله آماده که با فرمت ورد(word) و با پسوند Doc و کاملا قابل ویرایش با فرمت مناسب برای استفاده دانشجویان و دانش آموزان تهیه شده لازم است در ابتدا از قسمت پایین پس از وارد کردن ایمیل پرداخت اینترنتی را انجام داده سپس لینک دانلود مقاله قدرت وسیاست را مشاهده و همچنین یک نسخه از لینک دانلود تحقیق قدرت وسیاست که به صورت اختصاصی برای شما پس از پرداخت ساخته شده برایتان به آدرس ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.این مقاله کاملا جامع و کامل می باشد و برای ارائه به اساتید،معلمان و همچنین افزایش معلومات مناسب می باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا خلاصه ای از این تحقیق را مشاهده کنیم.

در این قسمت شما صرفا بخش ابتدایی این تحقیق آماده را مشاهده می کنید همانطور که می دانید چون این قسمت از تحقیق از فایل ورد کپی شده در آن احتمالا بهم ریختگی فونت ها و یا همخوانی نداشتن مطالب و همچنین نداشتن تصاویری که احتمالا در فایل ورد اصلی موجود است باعث می شود زیبایی فایل اصلی را نداشته باشد برای مشاهده بهترین کیفیت و مطالب به طور کامل ابتدا مبلغ را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید و سپس فایل اصلی را دریافت کنید
:::قسمت ابتدایی تحقیق قدرت وسیاست(صرفا جهت اطمینان) برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::

موضوع:قدرت وسیاست

قدرت:

تعریف کلاسیک : توانایی تاثیر بر دیگران جهت انجام آنچه که می خواهید آنها انجام دهند.

تعریف وبر : قدرت عبارت است از احتمال این که یک عامل در خلال روابط اجتماعی در پستی قرار بگیرد که به رغم مقاومت خواسته هایش را به انجام برساند.

 تعریف ما از قدرت : شامل کنترلی می شود که کاملا اجباری است و به همان اندازه مبنی بر متقاعد سازی و پیشنهاد است.

چهار نوع قدرت اصلی سازمان که شامل دو نوع قدرت قانونی وغیر قانونی است  که قدرت قانونی شامل اختیار رسمی و غیر رسمی  است و قدرت غیر قانونی شامل اجباری و سیاسی است.

هر جه افراد تحت نفوذ بیشتر به فرد قدرتمند وابسته باشند آن فرد از قدرت بیشتری برخوردار خواهد بود.

قدرت دارای سه بعد است:1.دامنه قدرت:نشاندهنده ی تعداد افراد یا گروه هایی است که یک فرد یا یک گروه در آنها نفوذ مینماید.2.حوزه قدرت:طیف فعالیت هایی است که یک گروه یا یک فرد بر روی آن تاثیر میگذارد.3.ضریب قدرت : میزان یا درجه ی اثر گذاری رفتار فرد یا گروه به دیگران شامل میشود.

هرسبک رهبری پشتوانه قدرتی دارد  : 

سبک دستوری : پشتوانه آن قدرت تنبیه یا قدرت سرکوب است       برای افراد با تمایل کم 

سبک تشویقی-استدلالی:پشتوانه آن قدرت پاداش

سبک تفویضی : پشتوانه آن قدرت خبرگی       برای افراد با توانایی بالا که به آنهااختیار داده میشود.  


مجموع تعداد صفحات این تحقیق:15

:::برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file11_1817463_9764.zip55.3k

بسته ویژه افزایش قد

بسته ویژه افزایش قد این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین 25 مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 38,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

lyrics