لیست کامل طرح های توجیهی

تحقیق آماده کزاز

تحقیق آماده  کزاز

فایل تحقیق آماده با موضوع کزاز را می توانید از طریق گزینه هایی که در قسمت پایینی صفحه قرار داده شده دریافت کنید.برای دانلود فایل این مقاله آماده که با فرمت ورد(word) و با پسوند Doc و کاملا قابل ویرایش با فرمت مناسب برای استفاده دانشجویان و دانش آموزان تهیه شده لازم است در ابتدا از قسمت پایین پس از وارد کردن ایمیل پرداخت اینترنتی را انجام داده سپس لینک دانلود مقاله کزاز را مشاهده و همچنین یک نسخه از لینک دانلود تحقیق کزاز که به صورت اختصاصی برای شما پس از پرداخت ساخته شده برایتان به آدرس ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.این مقاله کاملا جامع و کامل می باشد و برای ارائه به اساتید،معلمان و همچنین افزایش معلومات مناسب می باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا خلاصه ای از این تحقیق را مشاهده کنیم.

در این قسمت شما صرفا بخش ابتدایی این تحقیق آماده را مشاهده می کنید همانطور که می دانید چون این قسمت از تحقیق از فایل ورد کپی شده در آن احتمالا بهم ریختگی فونت ها و یا همخوانی نداشتن مطالب و همچنین نداشتن تصاویری که احتمالا در فایل ورد اصلی موجود است باعث می شود زیبایی فایل اصلی را نداشته باشد برای مشاهده بهترین کیفیت و مطالب به طور کامل ابتدا مبلغ را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید و سپس فایل اصلی را دریافت کنید
:::قسمت ابتدایی تحقیق کزاز(صرفا جهت اطمینان) برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::

عامل کزاز

  کلستريديوم تتانی، باسيل گرم مثبت بی هوازی متحرّک مولّد اسپوری است که به فراوانی، در خاک و مدفوع حيوانات اهلی و انسان يافت می‌شود و اسپورهای آن را می‌توان از گرد و خاک، البسه و از محيط خشک اطراف، به فرم قابل زيست، پس از سال ها کشف نمود. اين اسپورها و توکسين باسيل، می‌توانند واکسن ها، سرم ها و نخ بخيه (کات گوت) را نيز آلوده نمايند. وفور اين باکتری در نواحی پُرجمعيت و در آب و هوای گرم و مرطوب و در خاک غنی از مواد آلی، بيشتر است و شکل رويشی کلستريديوم تتانی، نسبت به حرارت، بسياری از مواد ضدعفونی کننده و آنتی بيوتيک ها و مخصوصاً پنی سيلين، حساس است ولی اسپورهای آن نسبت به عوامل ضدعفونی کننده فيزيکی و شيميايی، شديدا مقاوم ميباشد. در صورتی که حيواناتی نظير اسب و گاو و فضولات آن ها در محيط وجود داشته باشند ميزان کلوتريديوم تتانی، در دستگاه گوارش انسان و در محيط زيست، افزوده می‌شود.

  

  دوره نهفتگی

  دوره نهفتگی کزاز در حدود 14 روز و دوره شروع آن در حدود 6 روز است. دوره نهفتگی عبارت است از فاصله ورود باسيل به بدن و بروز اوّلين قفل شدگی فک (تريسموس) و دوره شروع، عبارتست از فاصله اوّلين تريسموس تا اوّلين اسپاسم عمومی. در صورتی که دوره نهفتگی، کمتر از 9 روز و دوره شروع کمتر از 48 ساعت باشد، حمله بيماری، شديدتر خواهد بود. ضمنا هرچه فاصله محل زخم و سيستم اعصاب مرکزی بيشتر باشد دوره نهفتگی نيز افزون تر و در صورتی که زخم، مرکزی و يا بر روی سروگردن قرار داشته باشد دوره نهفتگی، کوتاه تر می‌باشد به طوری که دوره نهفتگی، در کزاز مغزی (سِفاليک)، در حدود 2ـ1 روز است و پيش آگهی بدی نيز دارد.

  دوره نهفتگی متوسط کزاز نوزادان در حدود 6 روز است ولی می‌تواند از 3 تا 28 روز، متغير باشد و در مواردی که اين دوره، کوتاه است تا 80% موجب مرگ نوزادان می‌گردد.


مجموع تعداد صفحات این تحقیق:6

:::برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file6_1817444_2837.zip58.2k

بسته ویژه افزایش قد

بسته ویژه افزایش قد این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین 25 مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 35,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

lyrics