تحقیق آماده رفتار زمین لرزه ای سدهای وزنی بتنی ترک خورده

تحقیق آماده رفتار زمین لرزه ای سدهای وزنی بتنی ترک خورده

فایل تحقیق آماده با موضوع رفتار زمین لرزه ای سدهای وزنی بتنی ترک خورده را می توانید از طریق گزینه هایی که در قسمت پایینی صفحه قرار داده شده دریافت کنید.برای دانلود فایل این مقاله آماده که با فرمت ورد(word) و با پسوند Doc و کاملا قابل ویرایش با فرمت مناسب برای استفاده دانشجویان و دانش آموزان تهیه شده لازم است در ابتدا از قسمت پایین پس از وارد کردن ایمیل پرداخت اینترنتی را انجام داده سپس لینک دانلود مقاله رفتار زمین لرزه ای سدهای وزنی بتنی ترک خورده را مشاهده و همچنین یک نسخه از لینک دانلود تحقیق رفتار زمین لرزه ای سدهای وزنی بتنی ترک خورده که به صورت اختصاصی برای شما پس از پرداخت ساخته شده برایتان به آدرس ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.این مقاله کاملا جامع و کامل می باشد و برای ارائه به اساتید،معلمان و همچنین افزایش معلومات مناسب می باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا خلاصه ای از این تحقیق را مشاهده کنیم.

در این قسمت شما صرفا بخش ابتدایی این تحقیق آماده را مشاهده می کنید همانطور که می دانید چون این قسمت از تحقیق از فایل ورد کپی شده در آن احتمالا بهم ریختگی فونت ها و یا همخوانی نداشتن مطالب و همچنین نداشتن تصاویری که احتمالا در فایل ورد اصلی موجود است باعث می شود زیبایی فایل اصلی را نداشته باشد برای مشاهده بهترین کیفیت و مطالب به طور کامل ابتدا مبلغ را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید و سپس فایل اصلی را دریافت کنید
:::قسمت ابتدایی تحقیق رفتار زمین لرزه ای سدهای وزنی بتنی ترک خورده(صرفا جهت اطمینان) برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::

رفتار زمین لرزه ای سدهای وزنی بتنی ترک خورده

خلاصه

مدل جزء محدود معادلات محدودیت جابه جایی اضافی (IDCE) براساس مفاهیم گره-سطح برای بررسی سطوح تماس دینامیک در آنالیز رفتار زمین لرزه ای سردی وزنی بتنی ترک خورده اجرا شد. بعد از بازبینی لغزش ها، حرکات نوسانی و تأثیرات ، مدل IDCE برای مطالعه واکنش در زمین لرزه ای سدهای وزنی بتنی با برش عمودی های و مکان های ترک متفاوت برای پارامتر های مختلف مثل ضریب اصطکاک، سطح آب و نوع زلزله و نیز تاثیر رطوبت براساس مفهوم ضریب ارتجاع مورد استفاده قرار گرفت. اشکار شد که سدهای وزنی بتنی ترک خورده نه تنها ممکن است لغزش و بلکه حرکات نوسانی بلکه در برخی موارد رانش در پایه و ارتفاع را نیز تجربه می کنیم. لغزش جریان پایین رود معمولا با حرکات نوسانی خصوصاً در موارد ترک ارتفاعی همراه است. به دلیل حرکات نوسانی و یا رانش سد ترک خورده هنوز حتی اگر ضرب اصطکاک موثر نسبتا بالا داشته باشد باز هم به مقدار مشخص لغزش باقیمانده نیاز دارد.

واژگان کلیدی: آنالیز زمین لرزه ای، روش جزء محدود، تماس دینامیک، اصطکاک

 

 

 

 

 

 

 

مقدمه

            سد وزنی بتنی ممکن است در پایه و یا در ارتفاع به دلیل درجه حرارت فصلی، جمع شدگی بتن و یا زمین لرزه ای شدید ترک بخورد. این ترک ها معمولا تحت شرایط خاصی در سد ایجاد شده و توسعه می یابند. وجود ترک در سد وزنی پایداری آنها در برابر لغزش و واژگونی خصوصاً تحت شرایط زمین لرزه ای شدید را ضعیف می کند. بنابراین برای مطالعه واکنش زمین لرزه ای این نوع سدهای بتنی آسیب دیده چندین تحقیق انجام گرفته است. تقریباً تمام مطالعات مربوط به توسعه ترکها در سدها تمرکز داشته اند. اگرچه تحقیقات کمی در مورد مواردی که در آن ترک موجود از قبل و پیش از زمین لرزه در سد ایجاد شده انجام گرفته است. در این مورد سد وزنی بتنی آسیب دیده با ترک به دو بخش تقسیم شده و بخش بالایی آزاد بر روی سطح شکاف قرار می گیرد. بنابراین، بخش بالایی ترک معمولاً برای استقامت دو برابر لغزش و جابه جایی در ذخایر بالای اب و تحریکات شدید زمینی مورد بررسی قرار می گیرد.

در مورد واکنش زمین لرزه ای سدهای وزنی بتنی با شکاف در نفوذی تحقیقات محدودی انجام گرفته
مجموع تعداد صفحات این تحقیق:21

:::برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file25_1806155_7830.zip37.9k

بسته ویژه افزایش قد

بسته ویژه افزایش قد این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین 25 مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 38,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

lyrics