لیست کامل طرح های توجیهی

تحقیق آماده خوشبختي

تحقیق آماده   خوشبختي

فایل تحقیق آماده با موضوع خوشبختي را می توانید از طریق گزینه هایی که در قسمت پایینی صفحه قرار داده شده دریافت کنید.برای دانلود فایل این مقاله آماده که با فرمت ورد(word) و با پسوند Doc و کاملا قابل ویرایش با فرمت مناسب برای استفاده دانشجویان و دانش آموزان تهیه شده لازم است در ابتدا از قسمت پایین پس از وارد کردن ایمیل پرداخت اینترنتی را انجام داده سپس لینک دانلود مقاله خوشبختي را مشاهده و همچنین یک نسخه از لینک دانلود تحقیق خوشبختي که به صورت اختصاصی برای شما پس از پرداخت ساخته شده برایتان به آدرس ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.این مقاله کاملا جامع و کامل می باشد و برای ارائه به اساتید،معلمان و همچنین افزایش معلومات مناسب می باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا خلاصه ای از این تحقیق را مشاهده کنیم.

در این قسمت شما صرفا بخش ابتدایی این تحقیق آماده را مشاهده می کنید همانطور که می دانید چون این قسمت از تحقیق از فایل ورد کپی شده در آن احتمالا بهم ریختگی فونت ها و یا همخوانی نداشتن مطالب و همچنین نداشتن تصاویری که احتمالا در فایل ورد اصلی موجود است باعث می شود زیبایی فایل اصلی را نداشته باشد برای مشاهده بهترین کیفیت و مطالب به طور کامل ابتدا مبلغ را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید و سپس فایل اصلی را دریافت کنید
:::قسمت ابتدایی تحقیق خوشبختي(صرفا جهت اطمینان) برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::

خوشبختي

تحقيق روي خوشبختي و سعادت نسبتاً در روانشناسي جديد است. اما به سرعت طوفاني از يادداشتهاي تحقيقاتي، چندين سمينار و تعدادي كتاب توليد كرده است.

خوشبختي چيست؟ اگر از مردم پرسيده شود كه آنجا با اين كلمه چه چيزي را معني مي كنند آنها دو نوع پاسخ مي دهند. بعضي آن را در عبارتي مثل احساسات مثبت، لذت، سرگرمي و نشاط تفسير مي كنند، ديگران در عبارتي مثل رضايت و خرسندي و قناعت در زندگي، تماماً شامل شغل، همسر، خانه و

خوشبختي شامل هر دو جزء است. در يك ارزيابي از بريتانياييها 38% گفتند كه آنها بسيار خوشبخت هستند. 58% نسبتاً خوشبخت و 4% نه زياد خوشبخت. (هادرينگ، 1985)

ميزان رضايت مي تواند به وسيله سئوالاتي از قبيل «چه مقدار شما از زندگيتان در تمام روزها راضي هستيد؟» اندازه گيري شود. پاسخهايي از يك گروه بزرگ آمريكايي به عنوان نمونه آورده مي شود.

كاملاً راضي

 

 

خنثي

 

 

كاملاً ناراضي

7

6

5

4

3

2

1

7/21 %

6/39 %

7/20 %

3/11 %

7/3 %

1/2 %

9/0 %

 

راههاي زيادي براي بيان اين سئوال وجود دارد، اما همه آنها پاسخهاي مشابه توليد مي كنند و اين پاسخهاي مشابه سبب مي شود كه به اعتبار آنها ايمان پيدا كنيم. همچون اين امكان وجود دارد كه درباره رضايت از بخشهاي مختلف زندگي پرسيده شود. جدول 1/11 نشان مي دهد كه چقدر مردم اهميت چندين بخش را ارزيابي كرده اند و چقدر هر يك روي هم رفته ميزان تحصيلاتشان را درست پيشگويي كرده اند. به نظر مي رسد كه زندگي و ازدواج نمره بالايي را در هر ستون بدست آورده اند.

جدول 1/11 اهميت نسبي بعضي از حوزه هاي رضايت:

 

ميزان اهميت

ضريب سير قهقرائي

زندگي خانوادگي

46/1

41/0

ازدواج

44/1

36/0

موقعيت مالي

94/2

33/0

مسكن

10/2

30/0

شغل

19/2

27/0

رفاقت

08/2

26/0

سلامتي

37/1

22/0

فعاليتهاي زمان فراغت

79/2

21/0

 

آيا مردم يك جواب راست و صحيح در مورد سطوح رضايتشان مي دهند؟ يك مشكل اين است كه رضايت و خشنودي گزارش شده توسط آنها از موقعيتها و شرايط فوري حاصل مي شود. مثل زماني كه خورشيد در حال درخشيدن است، يا زمانيكه تيم فوتبال محبوب آنها برنده شده يا شكست خورده يا اينكه آنها در يك فرصت خوب امتحان شدند. (جدول 2/11) به نظر مي رسد رضايت به همان خوبي كه به وسيله اخلاق به نسبت زياد تأثير مي پذيرد به وسيله صورتهاي خارجي پايه را از زندگي يك فرد تأثير مي پذيرد. ترديد ديگر اين است كه تا چه حد مردم مصاحبه كننده خودشان را فريب مي دهند. زماني كه از خشنودي و رضايتتان تعريف مي كنند بيشتر مردم سطح بالايي رضايت را از روابط زناشويي گزارش مي دهند، اما بعداً 35 % يا بيشتر طلاق مي دهند، كه اين موجب كمي اشتباه براي مأمور تحقيق مي شود.


مجموع تعداد صفحات این تحقیق:12

:::برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file60_1792435_7079.zip27.8k

بسته ویژه افزایش قد

بسته ویژه افزایش قد این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین 25 مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 35,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

lyrics