تحقیق آماده خويشتن داري

تحقیق آماده   خويشتن داري

فایل تحقیق آماده با موضوع خويشتن داري را می توانید از طریق گزینه هایی که در قسمت پایینی صفحه قرار داده شده دریافت کنید.برای دانلود فایل این مقاله آماده که با فرمت ورد(word) و با پسوند Doc و کاملا قابل ویرایش با فرمت مناسب برای استفاده دانشجویان و دانش آموزان تهیه شده لازم است در ابتدا از قسمت پایین پس از وارد کردن ایمیل پرداخت اینترنتی را انجام داده سپس لینک دانلود مقاله خويشتن داري را مشاهده و همچنین یک نسخه از لینک دانلود تحقیق خويشتن داري که به صورت اختصاصی برای شما پس از پرداخت ساخته شده برایتان به آدرس ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.این مقاله کاملا جامع و کامل می باشد و برای ارائه به اساتید،معلمان و همچنین افزایش معلومات مناسب می باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا خلاصه ای از این تحقیق را مشاهده کنیم.

در این قسمت شما صرفا بخش ابتدایی این تحقیق آماده را مشاهده می کنید همانطور که می دانید چون این قسمت از تحقیق از فایل ورد کپی شده در آن احتمالا بهم ریختگی فونت ها و یا همخوانی نداشتن مطالب و همچنین نداشتن تصاویری که احتمالا در فایل ورد اصلی موجود است باعث می شود زیبایی فایل اصلی را نداشته باشد برای مشاهده بهترین کیفیت و مطالب به طور کامل ابتدا مبلغ را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید و سپس فایل اصلی را دریافت کنید
:::قسمت ابتدایی تحقیق خويشتن داري(صرفا جهت اطمینان) برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::

خويشتن داري

خويشتن داري يعني چه
خويشتن داري يک مکانيسم دروني مداخله گر است که باعث مي شود فرد افکار، عقايد يا تمايلات نادرست يا زيان آور خود را که به ذهن مي رسد به عمل تبديل نکند. اين فضيلت به فرد ياد مي دهد رفتارهايش را تنظيم کند و خود را با واقعيت تطبيق دهد نه واقعيت را با خود.
خويشتن داري، هسته اصلي اعتماد به نفس است و با اين فضيلت است که مسئوليت  پذيري معنا پيدا مي کند. در حال حاضر که تنوع و تکثر در جامعه بيداد مي کند و فرد با انتخاب هاي متعددي رو به روست، آموزش مهارت خويشتن داري و رشد آن در کودکان اهميت بسيار زيادي دارد.
مسعود هنربخش، کارشناس ارشد روان شناسي باليني و کارشناس مسئول دفتر پيش گيري از آسيب هاي اجتماعي سازمان بهزيستي با بيان اين مقدمه به خراسان، مي گويد: براي روشن تر شدن موضوع بهتر است به تحقيقي اشاره کنم که در اين باره انجام شده است. به تعدادي کودک يک عدد شکلات داده و گفته مي شود هر کس بتواند اين شکلات را ۳ ساعت نگه دارد، يک شکلات ديگر دريافت مي کند. بيشتر بچه ها شکلات را با کمي مقاومت خوردند و تعداد کمي توانستند ۳ ساعت مقاومت کنند. در مطالعه طولي انجام شده روي اين کودکان مشخص شد، کودکاني که شکلات را نخوردند توانستند در دوره نوجواني در مقابل وسوسه هاي گروه همسن و سال خود مقاومت بيشتري کنند. بنابراين رشد مهارت خويشتن داري در دوران کودکي ارتباط مستقيمي با سلامت بيشتر در دوره نوجواني دارد. همه ما معمولا با افراد بزرگسالي رو به رو شده ايم که کم تحمل و کم صبر بوده اند؛ اين مشکل در واقع ريشه در دوران کودکي آن ها دارد. واقعيت اين است که نقص در شيوه فرزندپروري، فشارهاي رواني والدين، پرکاري، ناتواني در کنترل فرزندان، بدرفتاري از ناحيه والدين، آسيب رساندن به بچه ها، استفاده از اينترنت، تلويزيون، فيلم ها و کارتون هاي نامناسب، بازي هاي رايانه اي و نبود الگوي مناسب در محيط خانواده، از مهم ترين دلايلي است که باعث مي شود خويشتن داري در افراد نهادينه نشود.


مجموع تعداد صفحات این تحقیق:3

:::برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file52_1791746_7819.zip29.2k

بسته ویژه افزایش قد

بسته ویژه افزایش قد این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین 25 مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 38,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

lyrics