لیست کامل طرح های توجیهی

تحقیق آماده نبرد رستم و اسفنديار

تحقیق آماده   نبرد رستم و اسفنديار

فایل تحقیق آماده با موضوع نبرد رستم و اسفنديار  را می توانید از طریق گزینه هایی که در قسمت پایینی صفحه قرار داده شده دریافت کنید.برای دانلود فایل این مقاله آماده که با فرمت ورد(word) و با پسوند Doc و کاملا قابل ویرایش با فرمت مناسب برای استفاده دانشجویان و دانش آموزان تهیه شده لازم است در ابتدا از قسمت پایین پس از وارد کردن ایمیل پرداخت اینترنتی را انجام داده سپس لینک دانلود مقاله نبرد رستم و اسفنديار  را مشاهده و همچنین یک نسخه از لینک دانلود تحقیق نبرد رستم و اسفنديار  که به صورت اختصاصی برای شما پس از پرداخت ساخته شده برایتان به آدرس ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.این مقاله کاملا جامع و کامل می باشد و برای ارائه به اساتید،معلمان و همچنین افزایش معلومات مناسب می باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا خلاصه ای از این تحقیق را مشاهده کنیم.

در این قسمت شما صرفا بخش ابتدایی این تحقیق آماده را مشاهده می کنید همانطور که می دانید چون این قسمت از تحقیق از فایل ورد کپی شده در آن احتمالا بهم ریختگی فونت ها و یا همخوانی نداشتن مطالب و همچنین نداشتن تصاویری که احتمالا در فایل ورد اصلی موجود است باعث می شود زیبایی فایل اصلی را نداشته باشد برای مشاهده بهترین کیفیت و مطالب به طور کامل ابتدا مبلغ را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید و سپس فایل اصلی را دریافت کنید
:::قسمت ابتدایی تحقیق نبرد رستم و اسفنديار (صرفا جهت اطمینان) برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::

نبرد رستم و اسفنديار

وقتي صبح فرا رسيد، رستم لباس رزم بر تن كرد و به زواره گفت : لشكر را آماده بر كوه نگه دار تا ببينيم حوادث چگونه پيش مي رود . ترجيح مي دهم كه خوني از لشكر نريزد و خودم تنها به نبرد بروم

زواره لشكر را آماده كرد و رستم راه افتاد و تا لب هيرمند آمد و از رود عبور كرد و فرياد برآورد كه اي اسفنديار بيا كه هم رزمت بميدان آمده .

اسفنديار كه اين سخنان را شنيد ، خنديد و گفت : از خواب برخاستم و دستور داد تا جوشن و گرز و بقيه لباسهاي او را آوردند و بر تن كرد و كلاه بر سر گذاشت و اسب سياه را زين كردند و بر آن سوار شد .

و به بشوتن گفت : كسي را همراه او نمي بينم . اگر او تنهاست ، من نيز تنها مي روم .

وقتي آن پير و جوان بهم رسيدند ، رستم با آوايي بلند گفت : اي مرد نيكبخت اينكار را مكن و از من با تجربه اين سخن را بپذير . اگر دلت جنگ و خون ريختن و سختي مي خواهد بگو تا سواران زابلي را به ميدان بياورم و تو نيز سوارانت را به ميدان بفرست تا در اينجا نبرد كنند .

اسفنديار گفت : اي فريبكار كه مرا با تندي به رزمگاه طلبيدي ، حال كه از ديدن من روزگار را بر خودت تنگ مي بيني اينگونه سخن مي گويي . براي من جنگ بين زابليان و ايرانيان چه سودي دارد . ما كه نمي خواهيم مردم را به كشتن بدهيم تا تاج پادشاهي بر سر بگذاريم .

تو اگر يار و ياوري احتياح داري بياور ، كه مرا نيازي به يار نيست كه يزدان ياور من است . بدون سپاه نبرد خواهيم كرد تا ببينيم اسب اسفنديار بدون سوارش برخوهد گشت يا اسب رستم نامجوي بدون صاحبش بازخواهد گشت .

آن دو پيمان بستند كه در بين جنگ كسي به فرياد آنها نرسد و تنها نبرد كنند .

جنگ با نيزه ها آغاز گشت ولي بزودي شكستند ، بر شمشيرها دست بردند وليكن آنها نيز تاب نياوردند و تيغ ها شكسته شدند به گرز روي آوردند ولي آن نيز كاري نكرد . دو جنگاور آشفته و پر از خشم بودند و بدنهايشان كوفته بود
مجموع تعداد صفحات این تحقیق:4

:::برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file32_1789814_3587.zip13.9k

بسته ویژه افزایش قد

بسته ویژه افزایش قد این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین 25 مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 35,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

lyrics