لیست کامل طرح های توجیهی

تحقیق آماده نقش تلویزیون در افت تحصیلی دانش آموزان

تحقیق آماده   نقش تلویزیون در افت تحصیلی دانش آموزان

فایل تحقیق آماده با موضوع نقش تلویزیون در افت تحصیلی دانش آموزان را می توانید از طریق گزینه هایی که در قسمت پایینی صفحه قرار داده شده دریافت کنید.برای دانلود فایل این مقاله آماده که با فرمت ورد(word) و با پسوند Doc و کاملا قابل ویرایش با فرمت مناسب برای استفاده دانشجویان و دانش آموزان تهیه شده لازم است در ابتدا از قسمت پایین پس از وارد کردن ایمیل پرداخت اینترنتی را انجام داده سپس لینک دانلود مقاله نقش تلویزیون در افت تحصیلی دانش آموزان را مشاهده و همچنین یک نسخه از لینک دانلود تحقیق نقش تلویزیون در افت تحصیلی دانش آموزان که به صورت اختصاصی برای شما پس از پرداخت ساخته شده برایتان به آدرس ایمیلی که قبل از پرداخت وارد کرده اید ارسال خواهد شد.این مقاله کاملا جامع و کامل می باشد و برای ارائه به اساتید،معلمان و همچنین افزایش معلومات مناسب می باشد.در ادامه با ما همراه باشید تا خلاصه ای از این تحقیق را مشاهده کنیم.

در این قسمت شما صرفا بخش ابتدایی این تحقیق آماده را مشاهده می کنید همانطور که می دانید چون این قسمت از تحقیق از فایل ورد کپی شده در آن احتمالا بهم ریختگی فونت ها و یا همخوانی نداشتن مطالب و همچنین نداشتن تصاویری که احتمالا در فایل ورد اصلی موجود است باعث می شود زیبایی فایل اصلی را نداشته باشد برای مشاهده بهترین کیفیت و مطالب به طور کامل ابتدا مبلغ را از طریق درگاه بانکی پرداخت کنید و سپس فایل اصلی را دریافت کنید
:::قسمت ابتدایی تحقیق نقش تلویزیون در افت تحصیلی دانش آموزان(صرفا جهت اطمینان) برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::

نقش تلویزیون در افت تحصیلی دانش آموزان

در دهه ی1950 وقتی که تلویزیون همه جا را گرفت ، بسیاری از مردم نگران شدند که مبادا جای کتاب ودرس را بگیرد ، خانواده ها دیگر حرف نزنند و افراد، مصرف کننده ی منفعل برنامه های سرگرم کننده شوند ونتوانند خودشان موجبات سرگرمی خود را فراهم کنند . برخی از مفسران اجتماعی معتقدند که در حال حاضر وضع به همین منوال است ، بعضی دیگر معتقدند که تلویزیون تاثیر بسیار کمی داشته است.  

این تصور که توسعه تلویزیون عامل کم شدن خواندن می شود، اشتباه بزرگی است. زیرا اگر این دو عاقلانه به کار گرفته شوند، مکمل یکدیگرند.

در کشورامریکا  ابتکار در مقوله تعلیم و تربیت در دست مدیران و آموزگاران و یا مسئولان متعهد نیست. بلکه این امر خطیر در دست صفحات تلویزیون است که طراحان آن متخصص تعلیم وتربیت نیستند بلکه هنرمندان و مجریان سرگرمی ها در تلویزیون هستند.
کار اساسی تلویزیون القای این نظر است که تعلم و سرگرمی باهم متحدند و نباید از هم جدا شوند(و در این القاء موفق نیز بوده است.).! برنامه های تلویزیون حاوی مطالبی نیست که باید به خاطر سپرده شود، باید مطالعه شود و در آنها دقت شود، نیاز به پشتکار و هوشیاری و زرنگی خاص دارد ، برخی
 رسانه های گروهی غیر چاپی را،  دشمن مطالعه دانستن را ، نوعی کوته بینی و بی دقتی می پندارند . کافی است که تیراژ فروش داستانی را که تلویزیون به عنوان سریال نمایش داده است، در نظر بگیریم تا معلوم شود که تاثیر متقابل رسانه های گروهی در یکدیگر تا چه اندازه است. در کشورهای شرق ، تلویزیون وقتی وارد شده است که فرهنگ کتابخوانی شکل نگرفته و نهادینه نشده بود. لذا می توان تاثیر منفی آن را بسیار بیشتر از جوامع صنعتی دانست. در جوامع صنعتی زمانی تلویزیون وارد شد که مطالعه در این جوامع نهادینه شده و جای خود را در فرهنگ آنان باز کرده بود. هنوز در امریکا در بین افراد ۱۲ تا ۱۸ ساله علاقه به خواندن، مقام اول را داراست و نسبت به استفاده از رایانه رتبه بالاتری دارد. براساس پژوهشی دیگر، ۴۳ درصد از دانش آموزان در امریکا اعلام کرده اند که برای سرگرمی به طور روزانه به مطالعه می پردازند  .


مجموع تعداد صفحات این تحقیق:8

:::برای مشاهده فایل کامل و اصلی تحقیق در فرمت ورد پرداخت کنید:::


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file4_1789276_9112.zip115.7k

بسته ویژه افزایش قد

بسته ویژه افزایش قد این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین 25 مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 35,000 تومان

آخرین محصولات فروشگاه

lyrics